Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha az anyám egy utolsó alkohol...

Ha az anyám egy utolsó alkoholista semmit nem csinál kiskorom óta csak iszik apám meg túlságosan is elnéző vele mindig azt mondja hogy beteg ne bántsuk de szerintem csak így kényelmes neki el kell őt tartanom ha apám ne adj isten meghalna?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 22:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Dehogy kell. Ezt te sem gondolod komolyan. Miért kellene?
2017. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mert van most ez az új törvény mi szerint kötelező a szülőkről gondoskodni amikor öregek de én erről a semmirekellőről nem akarok gondoskodni amikor csak piál és elinná a pénzem meg tönkre tenné a maradék életemet is
2017. jan. 30. 22:25
 3/24 anonim válasza:
2017. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
Igen, kötelezhetnek szülőtartásra. Ez komoly. Édesanyádat segítsd abban, hogy eljusson az Anonym Alkoholisták gyűlésére. Ez önsegítő csoport, ők fognak neki segítséget adni, hogy részt vegyen rehabilitáción. ("elvonó")
2017. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel mi lesz vele őt se érdekli semmi csak iszik cigizik egész nap mint egy zombi már hosszú évek óta pedig mindig jól bánt vele apám de ez egy hálátlan lusta valami
2017. jan. 30. 22:27
 6/24 A kérdező kommentje:
akinek van alkoholista a családban az tudja jól hogy egy alkoholista nem akar elvonóra menni sőt leszar mindent és nem beteg mindig azt mondja soha az életbe nem fog elmenni egy elvonóra már majdnem 20 éve iszik
2017. jan. 30. 22:29
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Senkit nem fog érdekelni, ha nem támogatod. Nincs erre törvény.
2017. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
és ha meghal a híd alatt nem visznek börtönbe amiért nem itattam meg ilyenek
2017. jan. 30. 22:33
 9/24 A kérdező kommentje:
mert a híradóba volt hogy börtönbe kell menniük a testvéreknek mert nem nyitották rá az anyukra az ajtót szóval akkor én is köteles vagyok kielégíteni minden szükségletét ami neki a pia és nekem nincs arra pénzem hogy mindennap vodkát meg cigit vegyek egy ilyen embernek ezért nem akarok dolgozni
2017. jan. 30. 22:35
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem vagy köteles neki semmit venni. De hiába írjuk itt le végtelenszer (csak tőlem ez már a harmadik válasz), úgyis a saját hülyeségedet fogod írogatni.
2017. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!