Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Másnak mi a véleménye erről?...

Másnak mi a véleménye erről? Érdekelne!

Figyelt kérdés

Szóval amikor kisebb voltam meg most is kicsit régebben az egyik családtagom nagyon sűrűn arra a helyre járt ami elvileg az én meg a testvérem szobája lenne, voltak esetek hogy reggel bejött és estig maradt meg ilyenek.

Értem én hogy rokon és fontos volt hogy időt töltsünk együtt de nem volt ez kicsit fura? Főleg hogy ahhoz képest kicsi szoba így is ketten vagyunk aztán ő is.

Most egy jó 3 hónapja már nem történt ilyen, de mégis sokszor eszembe jut hogy miért ment ez hosszú évekig.

Ezért érdekel hogy más hogyan gondolkodik ilyen helyzetben? Alapból akiket láttam úgy oldották meg hogy a gyereknek külön szoba úgy hogy csak egy volt.

Mi meg ketten vagyunk alapból. Tehát ezt azért is nem értem.



2017. aug. 14. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem.


Be voltatok zárva egy szobába, vagy mi?

2017. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik családtagom" - bakker, írd már le, hogy apád, anyád, tesód vagy kicsodád!

Ha szülőd, akkor nem értem, hogyhogy nem volt semmi dolga egész nap (gondolom itt a hétvégékről van szó, hisz hét közben a gyerekek iskolában, a szülők munkahelyen vannak). Vagy ha ennyire ráért mindenki, miért mozdultatok ki otthonról közösen.

Ha meg testvér, akkor gondolom a legkisebb testvéred. Aki unatkozott a saját szobájában és érdekesnek gondolta, hogy a nagytesók szobájában üldögél és hallgatja őket.

2017. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

*Vagy ha ennyire ráért mindenki, miért nem mozdultatok ki otthonról közösen.

(elírtam)

2017. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt alig lehet megérteni, írd már le normálisan
2017. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazásgátlót szedsz?
2017. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!