Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem látszik rajtam a...

Miért nem látszik rajtam a roma vonás?

Figyelt kérdés
Nagypapám cigány volt állítólag (a zenész fajtából). Én viszont szőke szürkészöld szemű fehér bőrű vagyok. A szüleim mind a ketten barna hajú, barna szemű fehér bőrűek. Nem fogadtak örökbe, semmi ilyesmi nem áll a háttérben. Szóval rajtam meg a testvéremen nem látszik meg a vonás viszont az unokatestvéreim echte cigányok, de náluk is csak az egyik szülő volt félvér származású ugyanúgy mint nálunk. Nekem mindig mondták hogy a nagyanyámra ütöttem mert ő nézett ki hasonlóan mint én. Rajtunk akkor miért nem látszik meg? Függhet-e ez attól is hogy melyik felmenőnkre ütünk?
2017. nov. 10. 23:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%
Apám cigány, anyám oláhcigány rajtam mégsem látszik hogy cigány vagyok az oláhcigány vér sem....feher a bőröm egyenes az orrom egyaltalan nem latszik s cigany ver. A hugomon igen, barna bőr rajta latszik hogy az!
2017. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igen
2017. nov. 11. 00:08
 3/12 anonim válasza:
95%
igen, függhet ettől, de a genetikában elég sok változó van, és vannak néha furcsa, váratlan eredmények (persze ennek is valahol megtalálható az oka a génösszetételben, csak kevésbé egyértelmű, mint amikor valaki egy az egyben a két szülő közti "átmenet" vagy az egyik kiköpött mása).
2017. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
4 nagyzülőd, abból egy volt cigány. Miért kéne, hogy feltétlenül látszódjon rajtad és az egyik nagypapádra hasonlíts és ne nagymamádra?
2017. nov. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Sok mindentől függhet, ismerek olyan családot, ahol anyuka, apuka barna hajú, barna szemű, sötétebb bőrű, és mindhárom gyerek szőke, kék szemű, hófehér bőrű.
2017. nov. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
ha jól tudom 3-4 generációnyit tud örökölni egy gyerek. szerintem mákod volt. nem beszólásképp kell érteni, de örülj, hogy nem nézel ki cigánynak, mert túlságosan előítéletesek az emberek.
2017. nov. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
7 generációt mondanak.
2017. nov. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:) Anyukám is azt mondta hogy lehet hogy majd az én gyerekemen fog látszódni.
2017. nov. 11. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
A postásra hasonlitasz ???
2017. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert te csak 1/4 cigány vagy és nem a cigány vonások dominálnak, de a gyereked esetleg örökölheti majd a cigány vonalat, vagyis 7 generációig átjöhet.Sok szöke cigány van, akinek kék szeme van és szőke haja. Nézd meg az Ír cigányokat, ők leginkább világos bőrüek .
2017. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!