Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találhatom meg a...

Hogyan találhatom meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Születésem után édesanyám lemondott rólam. másfél éves koromban örökbe fogadtak . Azt tudom hol születtem és mikor, illetve azt honnan fogadtak örökbe.

2017. dec. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Hát pl menj oda ahol születtél és kérdezz körbe, vagy ahonnan örökbe fogadtak (Nem tudom, hogy ott meg szabad e mondaniuk az anya nevét, a névvel meg már el lehet indulni)


Bár én a helyedben meggondolnám, hogy meg aksrom e keresni elvégre lemondott róad. Mivan ha most is csak elutasít?

2017. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha elmúltál 14 (asszem 14, de ez nem biztos), akkor kérhetsz infót az igazi szüleidtől a gyámhivataltól ha az örökbefogadó szüleid beleegyeznek. 18 után meg ugye a beleegyezésük nélkül is.


Az elsőnek igaza van, hogy vigyázz ezzel, de szerintem nyugodtan keresd meg őket, ha elég erős vagy ahhoz, ha újra elutasítanak, vagy ha azzal szembesülsz, hogy egy falu végén nyomorban tengődnek alkoholistaként. Mivel nem tudsz róluk sokat, így bármit találhatsz a cukomázas amerikai filmek forgatókönyvétől kezdve a legridegebb valóságig.

2017. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. nem álmodozom semmiről. nyilvánvaló hogy ha lemondtak rólam akkor annak nyomós oka volt. Nem bírálom, és nem kérdezem miért tették. Eljutottam egy olyan élethelyzetbe ahol úgy érzem , ha vannak testvéreim , akkor őket is a szüleimmel, édesanyámmal együtt el tudom fogadni. Talán van olyan testvérem aki nem volt olyan szerencsés mint én , és segítségre szorul, mert félre siklott az élete.
2017. dec. 26. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Engem a nagymamám nevelt fel, a szuleim 3 éves kormban elváltak, apámat 50 évvel késöb láttam ujra.Megtudtam a cimét , a telefonszámát, es elmentem abba a varosba, ahol élt, és családja volt. Egy taxi soför megmondta, melyik az az utca, és amikor a házátol 10 - 15 méterre voltam láttam amikor kilépett az utcára. Mögöttem egy fiatal nö,egy kb 5 - 6 éves fiucskával, a gyerek elöre szaladt, kiáltva NAGYAPA , NAGYAPA , erre én átmentem az uton , es egyenesen a vasutállomásra mentem, onnan a vonat indulasa elött 5 perccel megcsengettem,pár szot váltottunk, és maradtam az emlékkel . . .

Azt kellett vola, ne menjek a háza környékére sem ,egy kávézobol kellett volna telefonalnom neki és ott elbeszélgetni . De ez már késö gondolat volt .

2017. dec. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!