Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az apámat keresem de hogy...

Az apámat keresem de hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
még soha nem láttam csak azt tudom hogy a közelben lakik és állítólag van pár féltestvérem is. mi legyen?:S
2008. okt. 27. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád nem segít,hogy megismerhesd őt?

Ha ő nem,akkor nagyszülők,vagy valaki aki ismeri?

2008. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Apasági vizsgálatot lehet csináltatni, ha van potenciális jelölted. Ezt már szinte 100%-os pontossággal dns teszt segítségével megcsinálják és minden gyorsan a helyére kerül.
2008. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg az anyukád ha nem mondja meg akkor kérdezd meg a nagyszüleidet,de ha ők sem mondják el neked akkor kérdezd meg a szomszédokat.
2008. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A nevét tudod? Vagy legalább a vezetéknevét (ha nem azt viseled)? Mert ez esetben talán az iwiwen is keresgélhetsz lakhely+név alapján. De szerintem is anyukádat kérdezd, és ne hagyd magad lekoptatni, jogod van megismerni az apádat.
2008. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha minden lehetőséged kudarcba fullad írj egy emailt.krisztianh01@gmail.com
2008. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a nevét akkor telefon könyv tudakozó. Vagy egyszerűen állj anyukád elé és mondd meg neki hogy jogod van tudni ki az apád és hogy látni akarod.
2008. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
38%
A Vöröskereszten keresztül nem lehet?
2009. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól gondolod meg hogy érdemes-e megkeresned! Ha a közelben lakik és mégsem keresett idáig téged akkor valószínűleg nem is érdeklődik irántad, nem érdemli meg hogy érdeklődj utána!
2009. okt. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nehéz helyzet, ha titokban tartják előtted az apád kilétét, lehet hogy azért teszik mert csak jót akarnak neked, megkímélnek egy esetleges csalódástól. Nem biztos hogy jó az ha megismered az igazi apád. Biztosan megérné?
2009. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony a kamaszos hév sokszor elvakíthatja az embert és nem képes gondolkodni. Szerintem várj egy kicsit ezzel a megkereséssel, lehet hogy idővel átértékelődnek benned a dolgok, letisztulnak.
2009. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!