Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet bennem német, osztrák vér?

Lehet bennem német, osztrák vér?

Figyelt kérdés
Landenberger a vezetéknevem, és ebből adódóan már rengetegszer felvetették nekem milyen németes nevem van. Kinézetre is stimmelek! Kék szem, világos haj, fehér bőr. Kérlek titeket segítsetek, most már kezd érdekelni hogy tényleg meglehet-e, hogy az egyik felmenőm német vagy osztrák volt?

2018. márc. 31. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Hát, ha a fent említett országokban kaptál transzfúziót, akkor simán 😆😆😆😆😆



De komolyra fordítva: járj utána a családfának! A szüleid biztos segítenek, ki lehet sok esetben deríteni ük-, szép stb szülőkig, hogy ki hol élt, halt. Nagyon szép elfoglaltság, sok sikerélményt kívanok hozzá.

2018. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vezetékneved van, akkor egyértelmű...mi másért lenne német neved? :D Nekem pl German a vezetéknevem és vissza is van vezetve a svábok 300 évvel ezelőtti bevándorlásáig, hogy háromnegyed részben német származású vagyok és csak egynegyed magyar. Bár én német nemzetiségi nevelést is kaptam.


Járj utána, szerintem nálad is hasonló lehet a helyzet :)

2018. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is német nevem van és elvileg mindenki a családban német, és csináltam végül dns tesztet, mert érdekelt, hogy mégis honnan származnak a géneim és kiderült, hogy nincs bennem igazából sok német gén... :)
2018. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kutas családfát kiderülhet
2018. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!