Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért tér el ennyire a személy...

Miért tér el ennyire a személyiségem és a gondolkozásom a családométól?

Figyelt kérdés

Anyukámmal sosem jöttem ki, ő utál mindent és mindenkit irigy mindenre neki mindenki egy kva, és rendkívül konzervatív, rosszindulatú az emberekkel pedig benne is nagyon sok hiba van. Igazából az egész család ilyen mindig más életével vannak elfoglalva, fajgyuloloek és mindent kritizálnak. Én teljesen más. Ezek ellentéte és persze engem mindenki utal is a családban. Folyamatosan azt gondolják én vagyok a rossz mert nem """jól""" látom a dolgokat pedig ők látják rosszul. Én nem szívok bantok másokat és nyitottabb vagyok a világra fiatalos vagyok és szabad. Ok még csak a tanulás munka és szex mentes élet.

Most őszintén mit gondoltok? És mi lehet az oka, hogy én vagyok az egyetlen aki nem olyan mint ők??


2018. aug. 9. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Te vagy a családban az egyetlen 13 éves kamasz, aki azt hiszi, hogy zsebében van a bölcsek köve.😂
2018. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és nem én vagyok a legdietasabb a családban.
2018. aug. 9. 20:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Szöveg javító -.- szóval a legfiatalabb*
2018. aug. 9. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát gondolom hogy te egy olyan személyiséggel születtél ami ilyen és nem alkalmazkodik a családodéhoz.
2018. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Édesapádra hasonlítasz jobban, igaz?
2018. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Költözz el.


Azért van ez, mert jól látod őket. És te nem vagy ilyen, szerencsére...

2018. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
81%
Mert a gyerek nem a szülei klónja, szerencsére. Nálunk is én vagyok az ufó, a szüleim hangosak, állandóan balhéznak, semmi sem érdekli őket a tévén kívül, én meg nyugodt vagyok, csendes, sok minden érdekel, amit ők szívesen a tűzre vetnének, mert "haszontalanság" (pl. könyvek, rajzolás, sport). Hála az égnek nem kötelességünk a szüleinkre hasonlítani.
2018. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért maradtam le a személyiségfejlődésbe???
2018. aug. 9. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Most te is ép másokat kritizálsz.
2018. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

" mindent kritizálnak. Én teljesen más"


:D

2018. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!