Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol keressem meg ha a nevén...

Hol keressem meg ha a nevén kívül nem tudok semmit se róla?

Figyelt kérdés

Apám apját szeretném megkeresni, de a nevén kívül nem tudok semmit se. Rokonokat is kérdeztem, ők se tudnak semmit róla.

Azt se tudom, mikor született, vagy hogy esetleg él-e még!

Először is azt szeretném kideríteni, hogy él-e!



2018. szept. 2. 19:03
 1/9 anonim válasza:
3%
Az apád is csak a nevét tudja? Hogy lehetséges ez?
2018. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Talán pici gyerekként került intézetbe.
2018. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
apám is csak a nevét tudta tudomásom szerint, mert másik apa nevelte. És azóta már meghalt apám sajnos.
2018. szept. 2. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Eléggé reménytelen, de legalább lefoglal. Én az apámnak csak az anyja nevét ismerem, aki 30 éve meghalt. Most úgy vagyok vele, hogy a másvilágon majd találkozunk. Vagy nem.
2018. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Vöröskereszt,üdv hadsereg,stb
2018. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Apukád anyukája sem él már? Ha még igen, ő csak tud valamit a gyereke apjáról.

Régi iratok apukád, nagymamád részéről nincsenek meg? Pl. nagyszüleid házassági anyakönyvi kivonata. Abban benne van a születési ideje, helye.

Ha nem valami extrém gyakori nevetek van, akkor azért talán van esély találni valamit.

2018. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha másik Apa nevelte Apukádat, nem biztos, hogy akar Veletek találkozni.

De a KEKKH, segíthet.

2018. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem él már apukám anyukája sem. Nem tartottuk velük a kapcsolatot így nehéz iratot szerezni.
2018. szept. 2. 20:19
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi Kekkh-et néztem oda is kell minimális adat, de sajnos nevén kívül semmit nem tudok. Születési időt ilyesmit meg kell adnom, de azt nem tudom. Talán ha a születési anyakönyvét probálnám kikérni, de akkor honnan tudják, hogy nekem tényleg a nagyapám vagy csak egy másik ugyanolyan nevezetű.
2018. szept. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!