Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nálatok hova van kitéve a...

Nálatok hova van kitéve a családfa (ha van)? És milyen "formában"? Csak egyenes ági, vagy tágabb rokonság?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Eszembe nem jutna a csaladfat lakasdekornak hasznalni... Oszinten szolva teszek is ra, hogy kik voltak az 'oseim', a sajat csaladom szamit.
2018. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Nincs kitéve,a párom gatyájában van a családfánk.
2018. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiókban van. Papírok között.
2018. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi az "értelmes" válaszokat... ismét nem csalódtam a GYIK-ban...
2018. szept. 6. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

"párom gatyájában van a családfánk."


Az érdekes jelenség.

Őszintén megmondva én sosem kutattam a családfámat. Így nincs is kitéve. Nem mondom, hogy nem érdekel, csak egyszerűen nem volt még időm ezzel foglalkozni.

2018. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre még nincs olyan formába hozva, hogy ki lehessen tenni.

Nem tudom, hogy kitenném-e, amúgy. Talán, ha sikerülne tényleg klasszul megcsinálni, akkor találnék neki helyet, valószínűleg a nappaliban.

Pár éve kutatom, sokat haladtam vele, de még nincs teljesen kész, van még mit kutatni.

2018. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kitéve, nincs is még teljesen kész, bár már elég sokáig visszavezettem néhány ágon(1700as évek vége). Én csak az egyenes ágat kutattam, ha közben ráakadtam távolabbi rokonra, akkor azt is "megjegyeztem", de nem tüntettem fel.

Egyszer volt olyan tervem, hogy fotókat rakok ki, persze az nagyon leszűkítette volna a lehetőségeket. Ha kitenném, azt hiszem, valami nagyobb papírra nyomtatnám, azt kereteztetném, valami nagyon visszafogott fa formában, vagy csak simán a neveket felfelé haladva. Nappaliba tenném amúgy, de nem hiszem, hogy valaha is sor kerül rá. Nekem tökéletesen megfelel dossziéban is, bár tény, hogy tetszene kirakva is.

2018. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
3. vagyok, mi a gondod a válaszommal? Elmondanád?
2018. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

3. Nem rád gondoltam.


A normális válaszokat köszönöm.

2018. szept. 6. 23:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondosan el van téve. Az 1690-es évek végéig gondosan vissza van vezetve (ekkor keletkezett a nemesi levél). Idén dobunk össze egy kis pénzt a családdal az újraírására, bővítésére. Nem vagyunk nagy történelmi család, de mivel papának (akit mindenki tisztelt a csaladban) és az ősöknek ez fontos volt, így nekünk is az. Jó dolog évente elővenni és a gyerekekkel leülni, megnézni. A fiam elő-előveszi a telefonját és megnézi, hogy ki-kicsoda facebookon. Jópofa dolog.
2018. szept. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!