Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

Family search-ön jártasabb kutatók?

Magdalena Altenstandt/Allenberger nevű embert keresek.1810-15 körül született.Szülei Henrik és Osinger Anna.Ha Bp-i anyagban lapozgattok,ez idő körül jártok,kérlek a linket küldjétek el.Cserébe szívesen segítek én is,ha megírjátok kit keressek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: családfa, család, anya, Budapest, levéltár, ország, kávé, kutya

2018. okt. 15. 12:04  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem több segítségre számíthatsz egy FB-os csoportban. Van több is, akik családfakutatással foglalkoznak. Privátban írok nevet.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. okt. 15. 15:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napok óta kutatok a témaban, hátha találok hasonló esetet, de nem nagyon találtam választ. Menzesz 36ciklus nappal számolva, pajzsmirigy alulműkődéssel, ir-rel és pcos-sel,4...
Családfa kutatók, az alábbi könyv értelmezése?
Ha családfát kutatok, és az ősöm pl pesti akkor a pesti levéltárba kell mennem vagy országszerte bevan jegyezve az adott személy?
MÁTIS családfa-kutatók! Több ezer Mátis családom van. Nem találom az a BARANYÁBAN élők származását. Honnan jöttünk Baranyába? Kérek mindenkit, hogy segítsenek a származási hely...
Szép napot, sziasztok! Egy olyan kérdésben kutatok napok óta, hogy hol lehet a neten megnézni, hogy ki mikor házasodott 1995-2000 között?
Nem tudom ez e a megfelelő kateg. Egy volt katonatársam után kutatok. Sajnos úgy tudom nevet változtatott csak a 2. keresztnevét tartotta meg. Az Robi volt. Csak úgy van esélyem...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!