Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 1848-ban nemzetőr volt egy...

1848-ban nemzetőr volt egy ősöm, hogyan tudhatok meg róla többet?

Figyelt kérdés
Ha találok valahol infót róla,van rá esély,hogy szerepel az infók között legalább egy szülője neve,valamit házastársa neve?

2018. okt. 17. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Követem.
2018. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2018. okt. 17. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Én is érintett vagyok a témában, azért követem. Hátha tud valaki vmi okosat írni.


Nekem egyébként ajánlották a Hadtörténeti Levéltárat (Bp).

Nekem kb. esélytelen, hogy oda eljussak, ezért is érdeklődöm.

2018. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a megyei levéltárat,azt mondták van infó,csak nem nállunk mivel Pest-Budán volt nemzetőr a rokon.Oda kellene elmenni,de innen ahol én lakom ez nehézkes,megoldhatatlan csupán ezért a fővárosba utazni :( megpróbálom e-mailben.
2018. okt. 18. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha annyira érdekel elutazol oda,mellesleg pesten mindig” vannak programok,esetleg nézz be egybe ha nem akarsz csak 1 dologért utazni..
2018. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Én pici gyerekkel vagyok itthon és az ország távoli csücskében élek. Csak úgy mennék fel Pestre, ha van szállás stb., ami költséges. Meggondolandó.


Nálunk az említett ős felvidéki, Pozsony mellett élt.

2018. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!