Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hány évesen kezdtetek bele a...

Hány évesen kezdtetek bele a családfa kutatásba?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy kb. mikor kezdtétek el, mióta csináljátok, és hány évesek vagytok?

Én nagyapám hatására kezdtem el, már jó pár éve, sok segítséggel (a nagyszülők részéről) csinálom.

Azt vettem észre, hogy velem egyidősek nem nagyon csinálják, valószínűleg nem érdekli őket(?). Úgy érzem kilógok ezzel valamennyire közülük (ez szerintem nem feltétlenül baj).

Van akit már kamaszként érdekel ez?


16/f



2018. nov. 13. 21:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%

Én sosem kutattam a családfát.

45/N

2018. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Nos, nekem erre nem volt nagyon "alkalmam" tekintve hogy addig ameddig vissza lehetett követni a családfánk, a nagypapám már megtette. Én érdekes dolognak találom amúgy, szívessen is nézegettem a családfánk, elolvastam amit egyes rokonaimról tudni lehetett

Tök jó ,hogy csinálod, és szerintem nem ze vagy az egyetlen kamasz akit érdekel a családfája.

17/L

2018. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem kezdtem el, de már régóta fontolgatom. 16/l
2018. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Én 55 évesen kezdtem, de sajnálom, hogy nem volt jóval korábban erre lehetöségem, illetve nem érdekelt a te korodban eléggé - de most már 7 éve csinálom, és egyre izgalmasabb lesz.
2018. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel csak momentán nem fontos anyira
2018. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én így régi sztorikat szívesen hallgatok a családomról, de a kutatás iránti vágyam kiölte a rajztanárom, aki házinak adta, hogy ükszülőkig csináljuk meg. Nem csak az ágrajz kellett, hanem ki mikor született, hány gyereke lett stb. plusz bele kellett írni, ki miben halt meg. (szerintem ehhez a tanárnak semmi köze). Plusz temető tervrajz is kellett, ahol bejelölted a rokonaid sírját.Ezzel kiölte a lelkesedést. 21/l

De amúgy érdekes lehet, csináld nyugodtan, ki tudja, milyen érdekességekre bukkansz :)

2018. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 voltam amikor nekiálltam. Persze annyira nem mentem bele sajnos a dolgokba, de amit a mamikáim elmeséltez az alapján elég sokra mentem. :) .

Kiderült mennyi rokonom van a falun belül is, távoliak persze, akikről sosem gondoltam volna hogy közöm van hozzájuk.


Nehéz mert nagyon nagy családunk van, de nagyon érdekes.

Úgy tudom már visszavetette valaki a családunkat , de ez eltűnt. Remélem valaha megtalálom :)

2018. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Én 21 évesen kesztem kutatni mindig is érdekelt kik voltak az öseim szerintem jó dolog kutatni a családfát :)


22/f

2018. nov. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, most 35. Azóta már ez a munkám is 😊
2018. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonymousreview60 ***** válasza:

Kb. 30.

38F

2018. nov. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!