Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki ki van akadva azon, ha egy ember azt mondja ő az ajándékok miatt szereti a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Nem értem... Okés szeretet család stb, de mi pl minden hétvégén együtt ebédelünk a családdal és elég sok embernél így van meg amúgy is beszélünk a család nagy részével kb napi szinten (most a különleges esetekről ne beszéljünk mikor valaki külfoldon lakik stb)

Csak az érdekelne mindenkinek full rossz családi körülményei vannak azért nagy dolog a karácsony nekik, hogy osszejon a család? :D



2018. dec. 26. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert a karácsony nem az ajándékokról kéne hogy szóljon. És nem kellenek ehhez rossz családi körülmények-csak annyi kell hogy ne csak a hasznot lesse ebben is valaki.
2018. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezt én sem értem, a karácsony ettől különleges. Én a családomat mindig szeretem, főzünk egymásnak, töltünk együtt minőségi időt, sőt, kisebb dolgokkal meglepjük egymást, csoki, egyebek. A karácsony annyival több, hogy áll a fa és megvehetem a tesómnak az új telefont, amire vágyik, mert a régi már 80%-on hirtelen kikapcsol. Egy sima szeptemberi napon nem fogadná el, de ha van alkalom, akkor igen.
2018. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úristen végre köszönöm utolsó

Hihetetlen, hogy van aki érti miről beszélek.

2018. dec. 26. 02:14
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát nálunk az ajándékozás a hétköznapi dolog. De az hogy kivételesen senki sem melózik, nem stresszel, nem kimerült a hülye műszakváltás miatt, és van ideje mindenkire, na az különleges dolog.
2018. dec. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértünk. Nalunk a szeretet, odafigyelés, finom étel, együtt töltött idő az alap. Az ajándék különleges. De mindeki úgy csinálja, ahogy neki jó. Mondjuk szomorú, ha csak karacsoynkor van szeretet egy családban és csak akkor vannak együtt.
2018. dec. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
én értelek kérdező én sem venék ,alapból különleges deszertet,és virágot de anyukámnak ilyenkor van névnapja meg karácsony igy idén virágot és egy szép süteményválogatást kapott,őrült neki,férjem csak csokit szeretett volna idén ,hát kapott egy raffaelott nagy dobzosat.
2018. dec. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Épp ezen gondolkodtam. Minden nap és hétvégén együtt vagyunk, főzünk, beszélgetünk, játszom a gyerekekkel. Ezért nem különleges, ha karácsonykor is ezt tesszük. Viszont látni az örömet a szeretteid arcán, amikor megleped őket.... (néha kapnak a gyerekek év közben is, de karácsony az más, a kívánságok nagy része teljesül).

Sajnálom azokat, ahol az egymásra figyelès, együtt töltött idő, játék csak karácsonykor van.

2018. dec. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem elítélendő az ajándékozás, ha szívből jön és tényleg meglepetés. Ha olyan ajándék amire tényleg vágyik az ember.


A baj ott van, hogy sokaknak fogalmuk sincs mit szeret a másik, mire vágyik. Csak vesz valamit mert kell, mert muszáj,mert úgy illik.

2018. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!