Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetnék hogy megismerjem...

Mit tehetnék hogy megismerjem a férjem igazi szüleit? Hol kezdjek a felkutatásukba?

Figyelt kérdés
Ő nem akkar hallani a szüleiről,de én azért szeretném megismerni öket,Férjemmet 6hónaposan elveték az anyátol mert nem gondozta kellöen(napokra otthol hagyta egyedül a lakásba egyszer 3 illetve 6hónaposan) (8hónapos a kisfiunk szeretném nekik bemutatni)sose keresték a férjem,ö nevelö szülökhoz lett kihelyezve a hugával együtt öt születésekor elveték töle..hol tudok utána járni a kilétüknek?(Anya neve:Orsós Katalin,Apja:Laki József és elvileg Szekszárdon laknak/laktak)ha netán ismeri öket valaki akkor szolna?
2007. dec. 5. 21:32
 1/8 anonim válasza:
82%
miért szeretnéd felbolygatni?? Jó perszea te döntésed, és ha párod is tud róla, akkor keresd. De vigyázz, nehogy neki okozz fájdalmat!
2007. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

a nevelőszülőket nem tudod bemutatni mit nagyszülőket?

nem biztos hogy megéri feltépni a régi sebeket.

2007. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
Miért nem vagy tekintettel a férjed érzéseire??????????????
2007. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

el kell felejteni, ezek a te érzéseid, te várod el te akaratod..mutatsd be a saját rokonságaidnak a gyermeked!!

egyfajta bizonyitási vágy van benned tudatalatt...

te mit szólnál hozzá forditott esetben mikor a párod erősködne olyan dologban amiről te hallani sem akarsz, hogy éreznéd magad, légyszives gondolkodj el ezen..

ha szereted nem teszel az akarata ellen, biztosan nem azért mond nemet, mert az ellenkezőjét gondolja, mélyen sérült érzelmileg és ezt te mint laikus nem tudod azzal megoldani, hogy "megmentőt játszol"..

ehhez szakember segitsége kellene, hogy a párodban helyre tegye a régmúltat.

koncentrálj arra, hogy a párod és te mindenben a gyermeked mellett legyetek ahogyan a régmúltban mint gyermekek nem kaptátok meg az ami járt...

kellemes karácsonyt!

2007. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A férjed tud utánajárni az illetékes gyámhivatalnál ami elhozta a szüleitől. Ott megkapja a szülei adatait, amik alapján el lehet kezdeni keresgélni. ( Van ilyen lakossági nyilvántartás az önkormányzatoknál, vagy mifene. ) Te elméletileg nem tudsz utánajárni a hivatalokban. Szerintem első körben semmiképp ne vigyétek a csemetét, mert elég kellemetlen helyzetekbe is kerülhettek. ( Gondolj bele, ott állsz egy romos ház előtt amiben tizen laknak és előjön Orsós Katalin, aki mélyen alkoholista és erősen leromlott. Majd mondjuk pénzt kér. Ez is benne van a pakliban vastagon. )
2007. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszéld meg a férjeddel. ez neki biztos fáj, a szülei elhagyták biztos nem szép emlékként gondol rájuk lehet h csak fájdalmat okoznál neki és a peforrt sebeket ujra feltépnéd
2008. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

nagyjabol a tobbiek mar mindent leirtak..

megertem a ferjeted! ..

hasonloan ahogy o, en is nevelo szulokhoz kerultem egesz kicsi gyerekkent..

van egy szerelmem aki bemutatott mar a szuleinek, am en, csak a neveloszuleimet mutattam meg neki..tudod miert? most,hogy igy nevtelenul lehet valaszolni elmondom..mert a sajat szuleimet szegyellem..nem gondoltal arra, hogy esetleg a ferjed is fel valamitol? tart valamitol? kicsi voltam, de emlexem dolgokra..ha ferfjed nem is emlekszik semmire..a gyam, minden nevelt gyerekek szuleit szamon tartja, es a leiras egy peldanyat elkuldi a gyermeknek..gondolod a ferjed nem tud tobbet mint amennyit mondd? tudja, milyen allapotban vannak...nem akar egni elotted..erted? egy nagy pofon lenne az elettol neki, ha kedvese latna,milyen geneket hozott szuleitol annak ellenere, hogy magaban elhatarozta soha nem lesz alkoholista..stb..

gondolj jobban bele..gondolj az O helyzetere..gondolj az o helyzetere...

2008. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Írni se tudsz, mit fontoskodsz már?
2017. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!