Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Párommal házasok vagyunk, van 2 gyermekünk és egy házunk. Párom oda akarja költöztetni az öccsét de én nagyon nem szeretém.

Az okok hogy miértnem: 1, drogos (ezt nem is részletezem, főleg úgy hogy gyerek van)

2, anno a szüleim albérletében lakott és ő volt a legrendetlenebb leggusztustalanabb ember a 8 lakóból mellesleg dohanyzott is a lakásban (nem lehetett) és ezzel el is játszotta a család bizalmát mert berendezést is elvitt.

Párom mintha megse hallaná. Nem akarja elfogadni, hogy az öccsének komoly drog problémái vannak ráadasul kereskedik is vele. Én nem vállalom be semmijen szín alatt. Ilyenkor mit tudok csinálni? Békéljek bele hogy majd elfogadja a helyzetet? A gyerekeket se látogatta eddig. Az egyik 2 éves a másik újszülött. Nem az a kérdés hogy én mit tegyek hanem hogyan tudnám ezt békésen megoldani a párommal? Előre is köszi a normális válaszokat



2019. márc. 30. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz helyzet. Próbáld meg a gyerekekre hivatkozva lebeszélni erről a tervéről.
2019. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bekesen sehogy.

Ha a testver bekoltozik, te fogod a gyerekeket es kikoltoztel.

Amugy kozos a haz?

2019. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen közös a ház.

1. Kommentelőnek: az a baj hogy akkor meg azzal a dumával jön hogy dehát ő az öccse én meg hiába mondom neki felnőtt ember akkor erre nem reagál semmit

2019. márc. 30. 12:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a 2. válaszoló jót írt.

Az öccse nem tud máshova menni?

2019. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szimplán nem akar ha nem muszáj alberletbe mennie... márpedig muszáj lesz neki
2019. márc. 30. 12:30
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha odaköltöztetné, véletlenül kapnának a hatóságok egy névtelen bejelentést egy drogkereskedőről.

Soha, semmiképpen nem engednék ilyen embert a gyerekeim közelébe, és alapból sem tűrném meg a saját házamban. Ha az én saját édes testvérem lenne, akkor sem. Ha dílerkedni van esze, akkor oldja meg szépen a saját életét.

2019. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan helyzet amit nem lehet finoman és nőiesen megoldani.. Ahogy írtad itt már nem elég az ha csak leultok megbeszélni.. Ha bekoltozik biztos fenekestül felfordul az életetek és akkor talán belatja hogy ez egy meggondolatlan döntés volt.
2019. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Drogost nem engednék a gyerekeim közelébe, főleg ilyen előélettel. Ha ezt a feleséged nem érti meg szépszóval, akkor majd belenyugszik.

A öcs menjen bérlakásba! Ha pont a Rend miatt kellene felügyelni rá, akkor gondolja végig a feleséged, hogy az az idő a gyerekektől vagy az Anyából néha előbújó Nőt visszakapni igyekvő férjétől veszi el. Vagy a saját házban vagy a bérlakásba átjárással. Kérdés: a feleséged menbyi időt és energiát, pénzt hajlandó a családjàtól megvonni. Ha kcsit józan, akkor keveset.

A sráccal miért nem a szülei foglalkoznak?

2019. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonymousreview60 ***** válasza:

Esetleg lefektethető egy lista, amiből ha 5-ből 3 összejön, akkor a srác repül. Pl. 1. Háromszor kellett rászólni a dohányzás miatt. 2. Drogozott egyszer.3. Droggal kereskedett. Stb. A feleséged ezt adja írásba előre, amit elteszel.

De én nem engedném be a srácot.

2019. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nő vagyok tehát férjem van :D

A ferjem őccsével van a probléma. Nem is engedem tehát ez nem kérdés

2019. márc. 30. 13:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!