Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » MyHeritage vizsgálaton 7.6%...

MyHeritage vizsgálaton 7.6% askenázi zsidó mennyire számít soknak?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy 41% pedig angol, a maradékban kelet-európai, balkáni származást mutatott ki.

2019. ápr. 30. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez mennyire hiteles? Mert szerintem egyáltalán nem!
2019. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezt én is megcsinálom. Küldetek az emberekkel nyálat aztán cserébe némi pénzért én is össze hablatyolok nekik ilyeneket. :D
2019. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
2: pontosabban cserébe azért, hogy egy adatbázisba bekerül a DNS-e, amit majd ki tudja, mire használnak. És ami nemcsak őt, de a leszármazottait, és nemcsak az egyenesági leszármazottakat is érinti. Okos, felelősségteljes döntés csak úgy DNS-t küldözgetni idegen cégeknek :)
2019. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gondolom nem nagyon ismeritek ezt a céget. Én aztán bőven nem reklámozni akarom, de kidobta 2 unokatesóm is, akik csináltak tesztet, konkrétan egyező unokatestvéri besorolással.
2019. ápr. 30. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

"Én aztán bőven nem reklámozni akarom"

Csak ez már a huszadik kérdés ezen a honlapon.

Ha jól tudom a magyarokat valami youtuber hülyíti be.

Olvassátok ezt:

www.bbc.com/news/amp/world-europe-41816857

2019. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Uristen, megszerzik a DNS-ünk!!!!

Reszkessünk! :D

Mert aztán egy DNS-t olyan marha nehéz megszerezni bárkitől is....

2019. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
6: olvass utána. Adatbázist hoznak létre, aztán majd 10-20 év múlva ki tudja kinek és mire adják el. Azért is ilyen olcsó, hogy a nép küldje és még azt higgye, hogy ez neki jó.
2019. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
7: Igen, minden bizonyára eltárolják a DNS-ünk egy ilyen nagyon cseles módszerrel, amit egy sima orvosi vizsgálat során is meg lehetne szerezni ha annyira akarnák de az nem elég cseles, és 20 év múlva mindannyiunkat meggyilkoltatnak a saját klónunkkal.
2019. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Semennyire, mivel az ilyen tetszteknek kb semmi értelme. Ugyanis nincs olyan hogy zsidó gén vagy magyar gén. Egyes néptípusok esetén egyes gének, géncsoportok lehetnek jellemzőbbek vagy kevésbé jellemzőek, de ez sem jelent semmilyen kizárólagosságot.
2019. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Jellemző példa az ügyes adatgyűjtésre, ami még pénzt is hoz a konyhára, az áltudományos magyarázat meg sima félrevezetés. Minden eddig ismert génmutáció spontán is megjelenhet, nem kell feltétlenül örökölni, persze utána öröklődhet. Ennek azonban semmi köze a vallási hovatartozásnak.
2019. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!