Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A My Heritage-ben van arra...

A My Heritage-ben van arra lehetőség, h. vkivel. Családfáinkat egyesítsünk, összekapcsoljunk?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérnék választ, akik valamelyik prémium tagsággal rendelkeznek. Én nemrég kezdtem el használni, de már mutatott családfa egyezéseket olyanokkal is, akiket nem ismertem. De nem tudom az ő fájukat megnézni, csak az egyezést. Ha prémiumra váltok (amit fogok is, ha jobban felépítettem a családfánkat), akkor van a fenti dologra (csf.-egyesítés) lehetőség, v. csak megnézhetem?

#családfa #családfakutatás #gén #MyHeritage #családfaegyesítés #MyHeritge
2019. máj. 27. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2019. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Még csak annyi, h. melyik csomagban, v. mindháromban?
2019. máj. 27. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most a legnagyobb van, de igazából nem sok mindenre jó. Csak kíváncsiságból fizettem elő legutóbb, mert a DNS-egyezéseimet akartam jobban átnézni, de nem fogom meghosszabbítani. Kutatásra nagyon nem jó, sokszor az előfizetésért a saját FS (Familysearch) családfámat dobja ki találatként. Hát kösz!
2019. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!