Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretnélek megkérdezni...

Gavrill kérdése:

Szeretnélek megkérdezni benneteket, hogy olyan helyzet állt elő a kisvárosunkban, hogy a polgármester tudja, hogy én családfázok, de csak hobbi szinten és megkért?

Figyelt kérdés
hogy nem-e foglalkoznám az idősebb generációkkal a csal=adfa szempontjából, adatokat rögzítsem, dolgozzam fel, kérdezzem ki interjúban az időseket. Az kérdezi tőlem, hogy milye összegért vállalnám el. Havi vagy alkalmi bevételként. Mondatm neki, hogy alszom a válaszadási egyet. Szerintetek mennyit lehet kérni ilyen munkáért, have egy megbeszélt össze esetén és alkalmi munka esetén esetleg felesben?

2019. júl. 9. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jön a választás, ne sajnáld a tollad.
2019. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nézz utána, hogy kb milyen órabérért dolgoznak hasonló munkákon és aszerint kérj te is fizetést érte. De mindenképpen órabérben egyezzetek meg, másként te fizetsz rá.
2019. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kíváncsiságból rákerestem, ki mennyiért vállal.


[link]

2019. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a dolgot!

Mik az elvárások?

Veszed a város lakóinak a névsorát és elkezded A-tól és befejezed Zs-nél a 10ezer embert?

Vagy van 2-3 illusztris család és körülöttük kellene szimatolni?

Ki és milyen szempontok szerint választja ki a delikvenseket?

Mit szólnak ehhez az érintettek?

Akik jelentős családból származnak, azoknak van kész családfájuk, de egy Kis János-Nagy Erzsébet családon mi az érdekes, kit érdekel ez rajtuk kívül és miért érné meg ezért a városnak fizetnie?

2019. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi "értékelhető" válaszokat. Elsősorban a nem ide illő válaszadoknak válaszolnék, miközben tudom, hogy nem kell magyarázkodni: külföldön élő állampolgár vagyok magyar szívvel,és nem állt módomban magyar iskolában a magyar helyesírás összes szabályát megtanulnom, szombati iskolában tanultam meg a magyar nyelv helyesírását, gondolom Te aki kritizálsz, úgyan ilyen jól tudsz írni bármely álltalad megtanult nyelven a magyaron kívül....

tehát a város arra kér, hogy a 70 év feletti emberek emlékezetét örizzük meg, hogy az elkövetkező generációk képesek legyen ek belelátni abban, hogy hol is laknak és milyen emberek laktak itt. Nem na nemességre összpontosítva, hanem az átlagemberekre, akik a városunk (8000 lakos) alappilérjei.

2019. júl. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!