Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkoholista, egoista, AGRESSZÍ...

Alkoholista, egoista, AGRESSZÍV apa (nem neveznem annak) állandóan gyanusítja anyár hogy megcsalja pedig nem . Mindig kötekszik kb naponta de fixen 2 naponta bevan rugva Merget vennek ra hogy fizikalisan is bantana barmikor Valami tipp?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem is tudom. Esetleg el kéne hagyni a francba az ilyet?
2019. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a rossz lerázhatatlan eset. Hiába az elmenetel megva távoltartási végzès utánunk jön ès mèg kárt tenne valakiben
2019. júl. 27. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor tűrjed b+! Most komolyan mit lehet az ilyenre mondani?
2019. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm!
2019. júl. 27. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj kérdező, de az ilyentől mindig felszökik a vérnyomásom, mert őszintén nem értem. Olyan nincs, hogy nem lehet elhagyni. Elmentek, ha meg követ kihívjátok a rendőrséget. Aztán újra és újra és újra. Fel kell jelenteni zaklatásért is. Csak azt lehet terrorban tartani, aki hagyja magát.

Innen gyakoriról senki nem fog felkelni a foteljéből, hogy elmenjen és megverje, vagy nem tudom mire számítasz.

2019. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Értem hogy félsz, hogy utánatok megy, és kárt tesz bennetek. De az így is megteszi. Csak meg sem próbáltok lépni.
2019. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ismerős. Az én anyukám elvált tőle. Azóta sokkal jobb az életünk. El se akarom képzelni, hogyan alakult volna, ha együtt maradnak.
2019. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha van távoltartási végzés, azonnal rendőrség, ahogy a közeletekbe ér.

Bár nem tudom, hogy tud naponta kötekedni a távoltartási végzés alatt.

2019. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Kerdezo hiaba sertodtel meg!! Vagy leptek vagy turtok ez a ker valasztas van. Egyebkent ha van tavoltartasi akkor az nem ugy megy hogy megszegi mert annak kovetkezmenye van am. De ha ennyire lehetetlen szamotokra akkor turjetek es eljetek igy tovabb
2019. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért vállaltál gyereket egy ilyen embertől?

Te bajod innentől

2019. aug. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!