Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz olyan embert, akit...

Ismersz olyan embert, akit annyira elkényeztettek, hogy később testvérének, rokonainak kellett eltartani, vagy az utcára került?

Figyelt kérdés

Leendő sógoromnál eléggé fent áll ez a jövő, 32 éves néha dolgozik, de azt rögtön elkölti. Anyuka nyakán ül és csak buli, nyaralás, ehhez mérten szégyentelen, pökhendi is, lelakja a lakást. Leendő feleségem ki nem állhatja, mert rengeteg sérelem érte miatta.

Eddig nem érdekelt az életmódja, ő dolguk az anyjával. De minap elgondolkoztam azon, mi lesz ha nem lesz már anyja?

Egyik ismerősöm akkor kezdett el 45 évesen dolgozni, amikor meghalt az anyja, aki eltartotta, hamar kudarcba fulladt a dolog, nem tudta fent tartani a házat sem, így rokonaihoz könyörögte be magát. Ahonnan nagy veszekedések árán kipenderítették, mert csak élősködött.


Ti küldtetek már el ilyen rokont?


2019. aug. 1. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem küldtem, de ez a jövőben változni fog. Van egy rokonom, dolgozni nem hajlandó, a lakásban semmit nem csinál, csak egész nap a telefont nyomkodja. Őt ugye ki kell szolgálni, el kell tartani, és majd ha férje lesz, ő kell csináljon mindent is. Mivel már ebből is látszik hogy életképtelen, így felkészültem arra, hogy egyszer elveszti a lakást, amiben most eltartják, és fel fog keresni. De a válaszom nem lesz, mivel megvolt a lehetősége a normális életre, csupán csak emberként kellett volna viselkednie.
2019. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú sajnálom. Nem tudom mit tennék, ha testvérem így élne.

Néha én is alig tudom megállni, hogy ne ordítsam le ennek a jómadárnak a fejét.

2019. aug. 1. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyet nem szabad befogadni, ha nincs, aki eltartsa, akkor majd elkezd saját maga gondolkodni!
2019. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!