Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy a férfiak...

Lehetséges az, hogy a férfiak hálásabbak annak a nönek aki kisfiut szül nekik? Hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Lényeg az , hogy elhagyott a férjem . Van 2 kislányunk , mindig fiút szeretett volna . Terhesség alatt nem segitett semmit ! Lányokkal se sokat ...aludt, telefonozott. Házi munka , gyerekneveles enyém . Ő szó szerint csak a pénzt kereste .

Most az új nöje terhes . Sokat vannak ott a kislányaim , mesélik , h jatszanak apájékkal együtt ( itthon sosem játszott velük ) , mennyit segit a hazi munkába , föz ...stb ... az utcán is látom , hogy rajong a nöért , aki a kisfiával terhes .

Sokszor ugy erzem , hogy neki hálás a fiáért ,velem sosem volt ez, ahogy most él .


2019. aug. 13. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Téged nem szeretett. Sajnálom.
2019. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Van ilyen férfi, mint a példa mutatja, de nem, az átlag férfi nem ilyen.


Sajnálom, hozzámentél egy bunkó k*csöghöz.

2019. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom. Minden lehetséges.


Mármint a te férjedre levetítve, és nem úgy általában. Az én férjem mindig kislányt szeretett volna. Az is lett. Imádták egymást. Néha már kívülállónak éreztem magam.


Azt viszont sehogy sem értem, hogyha egy gyerekkel sem volt igazi "apuka", minek vállaltál egy másodikat.

2019. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem segített és nem azért lépett le, mert lányod van, hanem mert menni akart. Értem én, hogy kell valamivel vigasztalni magad, de mindig két emberen múlik... ha jó lett volna a házasságotok, édesmindegy, mit szülsz. Kicsit hibáztasd most őt, ha jobb így, de aztán nézz magadba is, mert a következő kapcsolatnál hasznos lehet.
2019. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Ennek semmi köze a gyerek neméhez. Egy házasságot sem ment meg egy gyerek, ebből következik, hogy lényegtelen a gyerek neme. A viszonyotok volt rossz, azt pedig nem a gyerek feladata megjavítani. Eleve rosszak voltak az alapok, így nem csoda, hogy omlik az egész.


Szóval még csak tudat alatt se a lányodat okold azért, hogy miatta hagyott el a párod, mert ha fiúnak született volna, akkor milyen nagy boldogságban élnétek, és besegítene a háztartásban, játszana mindenkivel stb. Kicsit "mélyebben" vannak az okok.

2019. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Kár ebbe belekeverni a gyerekeket. Nem érezte jól magát a kapcsolatban, ennyi.
2019. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Csak úgy mondom, hogy elsősorban a férfitől függ a baba neme, attól, hogy milyen kromoszómát hordozó hímivarsejt termékenyíti meg a petesejtet.


Akart egyáltalán gyereket vállalni veled?

2019. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Semmi köze hozzá..az új nőnek jobban becsicskulnak..elsőt bántalmazza, de annak a -sebbet is kinyalja. ( nem ex, apám..)
2019. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Egyre kevesebb, de vannak még ilyen férfiak, akiknek a fiú gyerek fontosabb.Az én férjem mindig kislányt akart, lett 2 lányunk, harmadiknak is azt szeretett volna, de szerencsére fiú lett.De nem biztos hogy emiatt hagyott el.Ne fogd erre, ha nem tudod igazán.Te is hibás voltál, mert az ingyen cselédje lettél, és az ilyet nem tisztelik.Nem tisztelt téged, nem szeretett.Egy kapcsolat 2 emberen múlik.Vond le a tanulságokat,lesz még párod, vele másképp csinálj dolgokat.Az új nő tudja kezelni, tud vele bánni, valamivel úgy megfogta, hogy teljesen másképp viselkedik vele mint veled.
2019. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne tereld magadat be az erdőbe azzal a gondolkodással, hogy "a férfiak". Nincsen ilyen, hogy "a férfiak" valamiről mind ugyanazt gondolják.
2019. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!