Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen lehetséges változtatni...

Ezen lehetséges változtatni pszichológus segítsége nélkül is? Hogy kezdjek neki? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A problémám az,hogy nagyon csúnyának tartom magam.A testem az arcom és úgy érzem nem vagyok szép belűről sem.Nincs bennem semmi különleges,nem tudok szépen énekelni,se rajzolni se semmit,szóval semmiben nincs tehetségem.Mindenkit jobbnak tartok magamnál,és mindenkire szeretnék hasonlítani,mivel szerintem ők értékesebbek.Van rajtam 20 kg felesleg,mivel 168 centi vagyok és 78 kg.A hajam rövid,de utálom,megnöveszteni viszont nem tudom,mert törik.Csúnya striás vagyok mindenhol és miteszeres.Hatalmas a csípőm,vékony a derekam,de nincs mellem.Az arcom meg nagyon csúnya.Dús vastag szemöldököm van,kicsi de hegyes orrom.Lúdtalpam is van.Nagyon sokszor már élni sincs kedvem,mert úgyérzem én vagyok a legcsúnyább ember a világon.
2010. júl. 12. 22:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul a melleim is nagyon csúnyán lógnak.19/L
2010. júl. 12. 22:35
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ez tipikus tinédzserkori állapot, akkoriban a legtöbben igy érzik.
2010. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszifül!! Fel a fejjel! Aki nemtudja magát szeretni és elfogadni, itt kezdődnek a bajok. Tegyél érte!!!!!Menjél el kozmetikushoz, fodrászhoz. Szép lassan kezdjél el fogyni, ne drasztikusan. Önbizalom kicsim, azt kell megerősítened. Tűzd ki magadnak megváltoztatom a külsőmet, mert akarom! Ha csak apró lépésekkel kezded el, a végeredmény neked is fog tetszeni. Hordjál klassz felsőket bővülőket, a durciba fillérekért lehet ilyeneket kapni. Egy kis halásznadrággal, szoknyával. Hordjál bokaláncot, légy ápolt, változzá nőiessé! Nem nálad kezdődik a világvége! Sok sikert hozzá! Nagylány!
2010. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hogyan legyek ápolt?Mert hiába tiszté

álkodom mindennap,mégsem érzem magam annak.

2010. júl. 12. 22:50
 5/15 anonim válasza:
100%

Szia! A hegyes orrú lányok - megfigyelésem szerint - sokkal kedvesebbek, figyelmesebbek.:)

Látnád az én csíkjaimat a combomon körben mindenhol, a csípőmön, körbe-körbe... De nem zavar! Fogadd el magad.:)

2010. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Ne akarj egyszerre mindent megváltoztatni. Vegyél egy naptárat és kisebb-nagyobb célokkal írd teli. Mindig csak az aktuálisra koncentrálj, de arra gőzerővel. Lépésenként haladj, egy idő után meg lesz az eredménye.

1. 20 kg súlyfelesleg: először ne 20 kg-t akarj fogyni rögtön, hanem kevesebbet, ha az sikerül, majd elhiszed, hogy több is fog

2. A hajproblémára is van megoldás. Keress fel egy fodrászt. Nem kell, hogy a legdágább legyen! Kérj tanácsot. A szín sem mellékes.

3. A kozmetikus a mitesszerekkel könnyen elbánik és segít egy szép szemöldököt is kialakítani.

4. Hegyes orr: látod, én jobban örülnék egy hegyes orrnak, mert az enyém krumli. Szóval inkább legyen hegyes:)

5. A lúdtalpon is lehet segíteni, de azt már tényleg a végére hagyd.

Drukkolok Neked, majd néha írj. És sokan nem tudunk énekelni, rajzolni. Ilyen áron a legtöbb ember értéktelen, nem?

Fel a fejjel!!!!!

2010. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikus, a hajdra megfelő sampon, az arcodra megfelelő krém, deodor, stb. leírva hosszúnak tűnik, de vannak olcsón is jók, nem nagyonakarok részletekbe menni, mert reklámnak minősülne és ügynök sem vagyok :)de ne csak az arcodra, hajadra figyelj, a lábad, kezed, körmeid is ápold jeti rendszerességgel. kis célokat tűzz magad elé és azokat érd el. ne hagyd, hogy letörjenek a hétköznapok :) lesz valaki, akinek te leszel alegszebb, a leírásod alapján én nagyon is mélyérzésű, értékes mebrenek talállak, különben nem gondolkoznál ilyesmin...
2010. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szemöldökcsipesz csodákat tud művelni az ember arcával. Menj el kozmetikushoz, és kérd meg, hogy szedje ki szép ívelt formára a szemöldöködet. A vékony derék széles csípővel kimondottan nőies, egy percig se bánd!
2010. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben vagyok mint te.Csak rájöttem, hogy tenni kell ellene! Menj el kozmetikushoz, a hajam nekem is töredezik de a fodrász tud rajta segíteni. Vegyél pár csinos cuccot.

Miteszer-Na nekem az egész orrom miteszeres és néha nagyon unom már:( De kezdem elfogadni. Striás a fenekem egy kisebb része is szóval ne aggódj emiatt! Amúgy a narancsbőr ellen leginkább azt teheted,hogy mozogsz sportolsz mellette ha nem is mindennap de egy héten 3x minimum, sok vizet (leginkább forrásvízet) igyál egy nap ne csak akkor amikor szomjas vagy.

Nekem sincs szinte semmi mellem elég lapos vagyok 18 éves létemre.

Úgyhogy fel a fejjel, nem te vagy a legcsúnyább a világon!:) Hidd el biztos,hogy szép vagy nemcsak belül de kívül is! Énekelni én sem tudok,sőt festeni se , gitározni se tudok.

2010. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
embernek* elnézést a rengeteg elütésért, mini billenytűzet, meg gyorsan is írtam
2010. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!