Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán rossz kategória, de...

Talán rossz kategória, de hátha kapok választ. Van olyan oldal, ahol az összes becenév fel van sorolva?

Figyelt kérdés
Mi nap kereségltem nevek után (babát várok) és ugye rengeteg névnek van becézhető formája, kis korban aranyos is a becézés , főleg ha hosszú a név. Láttam pár szokatlan de aranyos becenevet egyes neveknek,de mindenhol mást ír. Esetleg van olyan oldal ami ezzel foglalkozik, és úgymond a "leghitelesebb" becenevek vannak ott?
2019. aug. 16. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Egy pdf fájl, nem tudom, így megnyílik e?

2019. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

FERCSIK ERZSÉBET – RAÁTZ JUDIT:

KERESZTNEVEK ENCIKLOPÉDIÁJA

2019. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Fő kérdésedre sajna nem tudok linkelni, de szerintem ha megvan a keresztnév, akkor mindenki úgy becézi a gyerekét, ahogy ő akarja. A keresztfiam Márk, a szülei otthon Dezsinek becézik, ami még csak nem is hasonlít az eredeti keresztnevéhez.

Szóval szerintem nem is fontos ilyen oldalakat keresgélni. Úgy kell majd becézni, ami számotokra a legjobban jellemző rá.

2019. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!