Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmas a családi kapcsolato...

Borzalmas a családi kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta hogy a szüleim napi szinten veszekednek és még a leg durvább hogy verekednek is, már sokszor rájuk szóltam de apám nekem is nekem jön olyankor, tanácstalan vagyok és boldogtalan hogy hogy lehet ez?. Minden családban vannak problémák de ez már kész horror és éjjel is verekednek anyám sikoltozik. A múltkor is kiabálás volt aztán verekedés én be szaladtam és láttam hogy apám ütötte anyámat ököllel elvesztettem a fejem és bevertem neki egyet, nagyon sajnálom de nem volt más választásom hiába mondtam hogy apa ne apa ne úgyis űtötte durva módon aztán cselekednem kellett és le ütöttem,erre apám azt mondta többé nem vagyok a fia meg is értem de ha nem volt más választás engedjem hogy tragédia történjen? Apám kocsmában van és bele gondolni nem merek hogy mi történik ha haza ér. Már nem merek elmenni barátokkal kikapcsolódni sehova mert félek hogy még öli anyámat, egyébként neki is van gondja mert állítólag börtönbe fog kerülni.


Totálisan kivagyok!


2019. aug. 16. 17:08
 1/9 A kérdező kommentje:
18 leszek (F)
2019. aug. 16. 17:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Anya miért kerül börtönbe?

Költözz!

2019. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki a rendőrséget minden ilyen alkalommal. Szerintem előbb-utóbb garázdaságért lesittelik. Az iskoládhoz nem tartozik kollégium? Aztán minél előbb munkába kell állni, és keresni kell annyit, amiből kiveszel egy albérleti szobát és eltartod magad.
2019. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb hivd ki a rendőrséget.

Anyukàdat vedd rá, hogy menjen orvoshoz látlelet végett, ha feljelenti apukàdat, kérhet távoltartási végzést.

És próbálj mihamarabb a saját lábadra állni, hogy megszabadulj innen.

2019. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na most akkor ki kerül börtönbe?
2019. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként nagyon szeretem őket ezek ellenére is.


Apám kerül börtönbe felfüggesztette van és nem akar anyám feljelentést tenni mert 8-évet kapna. 😓


Egy verekedés ért kapott fel függesztettet.

2019. aug. 16. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Anyád ezzel a saját halálos ítéletét írja alá. Buta tehetetlen társfüggő. A legtöbb gyilkosság családon belül történik. Vigyázz, nehogy te is meggondolatlanul reagálj, mert mehetsz te is a börtönbe. Korántsem ritka eset.
2019. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én hálistennek nem vagyok agresszív, sőt nagyon vissza húzódó srác vagyok akit mindenki szeret.
2019. aug. 16. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép, hogy nagyon szereted őket. De írtad, hogy attól is tartasz, hogy apád megöli anyukádat.

Nem lehet, hogy mégis jobb lenne neki elzárva egy darabig?

2019. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!