Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hímsoviniszta vagyok, mert...

Hímsoviniszta vagyok, mert úgy gondolom az anyának a gyerekével kéne törődni, nem a munka nyűgét a gyereken kitölteni?

Figyelt kérdés
23éves férfi vagyok, anyám 5éves testvérem "nevelése" mellett keményen dolgozik és itthon agresszív, türelmetlen vele. Hazahozza a munkát teszem azt. Én úgy látom a gyereknevelés egész embert kíván. Szívem szerint egy nő nem dolgozhatna gyerek mellett 4óránál többet, mert a gyerek pszihés és társadalmi fejlődését hátráltatja, ha nem kap odafigyelést szeretetet apa és anya részéről. Én vagyok hímsov., mert ilyenek a nézeteim? Ha feleségem lesz el akarom tartani, ahogy ezt régen (mikor még volt polgárság) a férfiak tették és megbecsülném a feleségem felelősségteljes szerepvállalását, odaadását a gyerekünk mellett. Támogatnám, hogy csajos napokat tartson vagy hajnalig bulizzon, én addig el lennék a kicsivel amíg kikapcsol. Ez nagyon gáz?

2019. aug. 19. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
56%
Ez lenne a normális. De ma nem szalonképes.
2019. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 Alain Delon ***** válasza:
83%
És szerinted milyen tudat egy nőnek, hogy "el van tartva"? A szociális kapcsolatokról nem is beszélve.
2019. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
93%
Anyádnak mivel segitesz, ha már egyszer igy alakult? Együtt laksz velük?
2019. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
86%
Ez mind szép, hogy te miket preferálsz a női és anyaszerepet illetően, csak az a gond, hogy nem biztos, ez egyezik az adott nő akaratával.. vagyis ha kifogsz egy "önmegvalósítós" nőt, akkor az azért fogja pokollá tenni az otthoni hétköznapokat, mert nem járhat el dolgozni.. úgyhogy nem ennyire egyszerű ez..
2019. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
96%

Persze, valahol elviekben igazad van. Csakhogy!

- A mai világban kevés férfi tud eltartani egy nőt és 1-2 gyereket normális színvonalon. Nézd meg, ha egy nő itt azt írja, szeretné, ha a férfi jól keresne családalapítás miatt, hiába visz haza ő is 200 ezret, mégis aranyásónak tartják.

- Ha egy nő szereti a munkáját és karriert akar építeni, attól nem érdemes eltéríteni. Nézd, egy gyerek 3 éves korától oviban van, később meg suliban egész nap. Mi a jó eget csinálna otthon addig?

- 4 órás munka nem sok van, mert a munkáltatónak sokba kerül az alkalmazott és nem sokat számíthat rá 4 órában. És azok is ilyen gagyi munkák. Azért tanult 5 évet egyetemen, hogy a sarki kisboltban melózzon?

- Tudom, hogy mindenki romantikusan indul neki a házasságnak, de a tény az hogy a házasságok több, mint fele válással végződik. Ilyenkor ennek a nőnek konkrétan semmije sincs, még a gyerekeit is elveszítheti,akikre az egész életét áldozta, mert nem tud egyedül egy albérletet sem fenntartani. És a nők ebből a kiszolgáltatott helyzetből nem kérnek. Már az értelmesebbje.

- Ha a férjed tart el, szarul érzed magad, hogy egy másik embertől kell kérned pénzt fodrászra, kozmetikusra, hobbidra, mintha az apukád lenne. Ez a nőket több száz évvel visszavetné. A nőknek nem az hiányzik, hogy egy férfi eltartsa, hanem hogy jól megfizessék és elismerjék a munkahelyén, valamint ne rúgják ki ha a gyerek miatt sűrűbben megy táppénzre, mint a gyerektelen kollégái. Ennyi kell egy anyának és egy megértő férj és sok szex. És akkor nem lesz otthon idegbeteg.

2019. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
90%
Milyen végzettséged van amivel megkeresel havi 5-600 ezret tisztán hogy a feleségednek ne kelljen dolgoznia?
2019. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes,hogy mindkét szülőm dolgozott, mégis normális lettem. Én személy szerint meglennék sértődve, ha a jövendőbeli férjem a kinyalná a sggem is,csak,hogy ne dolgozzak. A normális emberek megtudják teremteni a megfelelő légkört a gyerekeiknek és próbálnak időt szánni rájuk. Aki nem tud, nem akar, munka nélkül is kap valami dolgot magának csak ne kelljen a gyerekével töltse minden idejét.
2019. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
2-es szociális kapcsolatokról, annyit hogy amíg a gyerek bölcsiben van 8-12ig simán belefér egy csajos összejövetel, mozi, shopping vagy szépítkezés, relax.
2019. aug. 19. 20:07
 9/63 anonim ***** válasza:
98%
Tudod a baratnok nem ugy szulnek es mennek gyedre hogy elotte megbeszelik egymassal
2019. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
A karrierista nő otthonról is tud szervezni sok esetben, ha meg annyira elfoglalja a munka és azt élvezi, ez teszi boldoggá miért nem fogad szakértő dadát? Elcseszett társadalmunk, sugar daddy jelenség, szeretet nélküli anya-gyermek kapcsolatok, bevésődnek és öröklődött családmintaként károkat okoznak a társadalomban, én ezt látom.
2019. aug. 19. 20:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!