Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakcím nélkül lehet-e házasság...

Lakcím nélkül lehet-e házasságot kötni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jeleztük a házasságkötési szándékot, időpontot is kaptunk mert akkor még nem volt lakcím probléma. Viszont most kijelentenek onnan, ahova eddig voltam bejelentve! Viszont egyenlőre nem tudok hova bejelentkezni még ideiglenesre se!!! Így lakcím nélküli igazolványt kapok!

Jelenthet ez akadályt a ceremónián?



2019. aug. 22. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A lakcímnélküliség nem lehet kizáró oka a házasságnak, nincs ilyen törvényi feltétel. De mért nem jelentkezel be a vőlegényed lakhelyére?
2019. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt. Én vagyok a vőlegény. :)
2019. aug. 23. 07:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kedves menyasszony címére? Vagy ahol élni fogtok ezután?

Gondolom nem lesztek hajléktalanok...

2019. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem megoldható.
2019. aug. 24. 06:14
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy nem megoldható? Ha valakit elveszel csak vagytok olyan viszonyban, hogy egy címen éljetek.
2019. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
67%
Ha nem valami kulfoldrol bevandorlo miatti erdekhazassagrol van szo, hogy allampopgarsagot kapjon, akkor tenyleg megoldhatonak kene lennie.
2019. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha a vőlegénynek van lakcím kártyája, viszont nem szerepel rajta lakcím, mert nincs neki, attól még a házassági szándékunkat be tudjuk jelenteni és el tudjuk indítani a folyamatot? Most fogja intézi a lakcím bejelentést. Szerintetek amíg az nincs meg tudunk intézni bármit?

Köszönöm.

2020. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!