Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimet zavarja, hogy nincs...

Szüleimet zavarja, hogy nincs barátnőm, hogyan magyarázzam meg, hogy nem is szeretnék?

Figyelt kérdés

Én egy kövér 21 éves srác vagyok, foci (nyugi már csak nézem, nem rombolok) autók és a politika érdekel, mint úgy mindenkit.


Tehát unalmas kövér srác vagyok, és elég ronda.


Mégis azzal piszkálnak a szüleim, hogy " nem kellene már egy csaj" régebben annyival el tudtam intézni, hogy "nincs rá pénzem".

De mindez már zavaróan csúcsosodik, nem értik meg, hogy a párkapcsolat nem nekem való, az egy éjszakás kalandok meg ellenkeznek az ideológiámmal.


Adjam be nekik, hogy meleg vagyok? Bár arra meg az mondanák, hogy az se baj

Vagy, hogy brómot iszok, azt mondjam?


2019. szept. 10. 23:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Uristen XD te beteg vagy. Jobb is ha nem csajozol. Nincs sok eszed,bar szerintem kamukerdes. Menj aludni,keso van mar es holnap suli (neked)
2019. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom. Mond meg az őszintét, h nem jössz be a csajoknak, de neked ez igy megfelel es fogadjanak el ilyennek!
2019. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha még dagi vagy oké. De legalább ne lennél csúnya, hanem lenne sármod. Nehéz eset...
2019. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Hát, talán magyarul és sűrűn ismételve.


Nincs azzal gond, hogy kövér vagy, mert ismerek kövér és ronda embereket, akik mégis megházasodtak és saját családjuk lett, hanem azzal van a gond, hogy te nem is akarsz - bár 21 évesen még nem is vagy elég érett hozzá....

2019. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondanak, miért zavarja őket?
2019. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy azoknak a csajoknak akik tetszenek neked nem jössz be, akiknek meg te bejössz azok neked nem keĺlenek. Várod, hogy a kettő összejöjjön. Én mindig ezt mondtam, igaz is, egyedül fogok megdögleni úgy néz ki. :-/
2019. szept. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lényegében az a legnagyobb bajuk, hogy tisztaságmániás vagyok (igen, beteg) , és szerintük segítene ebben is egy csaj, de én tényleg úgy vagyok vele, hogy jobb így.
2019. szept. 11. 04:34
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon buták, küldd el őket szakértőhöz, aki elmagyarázza nekik, hogy nem segítene ebben egy csaj, és nem is szabad megterhelni ezzel egy párkapcsolatot, mert az nem arra való!!
2019. szept. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt,hogy még nem állsz készen egy kapcsolatra.
2019. szept. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
do a barrel roll
2019. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!