Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnál a férjedtől 30 év...

Elválnál a férjedtől 30 év után, mert soha nem áll ki melletted?

Figyelt kérdés
Jó férj, kiváló apa, gondoskodó, kedves, az emberek szeretik. De első mindig a saját családja, szülei és testvérei. Bármilyen családi rendezvényt lemond, otthagy, ha a szülei, vagy testvérei kérnek tőle valamit. Mindenki azt mondja, remek ember, (tényleg az) de én soha nem voltam fontos. Most érett meg a gondolat, hogy érdemes-e tovább maradni ebben a házasságban? Mindenki azt mondja, ezért nem kell elválni, de én egyre depressziósabb vagyok emiatt. Vagy én vagyok a hibás, felfújom?
2019. szept. 11. 18:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
52%
Ha 30 evig turted, megerdemled.
2019. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
Legyünk őszinték. Ha EGYEDÜL jobban érzed magad, válj el. De 50 körül lehetsz, esélytelen, hogy egy új férfinek ne legyen hibája, főleg ebben a korban.
2019. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelj! Majd cselekedj úgy ahogy jónak látod.
2019. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
84%
Ez már pár év alatt is kibukik. 30 évet normális önbecsüléssel rendelkező ember nem vár a soha be nem következő csodára. Már rég elváltam volna tőle.Nem a mesékben kell élni.
2019. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%
30 nap után váltam volna el, ha egyáltalán eljutottunk volna az esküvőig
2019. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%
30 év alatt soha nem állt ki melletted? 😯🤔
2019. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
93%

1) "Jó férj, kiváló apa, gondoskodó, kedves"

2) de én soha nem voltam fontos.

----------------------------------------

Azt hiszem, te hülye vagy.

2019. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
92%
Őszinte leszek: Ha el tudnám tartani magam, és lenne hova mennem lakni, én elválnék a helyedben. Mert így szépen, lassan felőrlődsz. Tényleg érdekes, hogy 30 évig ezt tudomásul vetted, de biztosan megvoltak a saját szempontjaid (pl. még otthon élő gyerek/gyerekek, nincs hova menni lakni, stb). Gondold át.
2019. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Metionin ***** válasza:
93%

Akinek nem vagy fontos és nem áll ki melletted, az nem jó férj. eleve házasodni se kellett volna vele.

Döntsd el, hogy megéri-e neked egyedül folytatni, ha jobban éreznéd magad nélküle, akkor válj. De legelőször erről beszélni kellene. Ennyi év alatt egyszer sem jelezted neki hogy ez gond?

2019. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tűrtem volna el ezt 30 évig. De - utálok ilyet mondani - neked már késő, sokkal előbb kellett volna lépned. Persze van rá esély, hogy nem lesz nagy érvágás egyik napról a másikra társ nélkül maradni kb. 50 évesen, meg arra is, hogy találni fogsz másik társat. De kevés. Persze élhetsz egyedül is, ha nem vagy társfüggő - de ennyi év szar házasság után talán ezt sem jelenthetjük ki. Azt meg már írták előttem is, hogy ilyen idős korban már nem fogsz olyan férfit találni, akinek ne legyen valami rigolyája.

A helyedben inkább ezt a házasságot próbálnám menteni, és lekoptatni az anyjáékat meg a testvéreit.

2019. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!