Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora tahó velem?

Miért ekkora tahó velem?

Figyelt kérdés
Anyámról van szó sajnos. Egy szép szava nem volt hozzám az utóbbi 3évben. Mindennel csak baja van,ha valami olyat teszek ami tetszik neki akkor abba is beleköt csak hogy ne unatkozzon. A köszönöm szót nem ismeri. Ma pl. elfelejtettem behozni a kukát(most az egyszer elfelejtettem de mindig behozom és ki is viszem) és olyan szidást kaptam mintha felgyújtottam volna a házat. Ő persze nem tudja most az egyszer behozni, elvárja, értem én de akkor legalább ne üvöltözzön velem egy kis hiba miatt. A pénzt sajnálja előlem, magamnak veszem a bérletet,suliba a kaját. A magamnak az tényleg így van, a 'zsebpénzem' nem karácsonyi ajándékból van hanem munkából. Nem részletezném mert nehéz erróé beszélnem,a lényeg hogy úgy kezel mint egy darab sz*rt. Miért csinálja vajon ezt?

2019. szept. 12. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom. Felénk holnap jön a kukás. Többiek? Nálatok mikor?
2019. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tisztára mint az én történetem csak velem ez a nagyapámmal van
2019. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehet,hogy nem tervezett gyerek voltál,és csak annak a tudatába tartottak meg,hogy "Ha felnő,akkor majd behozza a kukát ".
2019. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
Nagyon sok szülő sajnos a gyerekeken vezeti le a stresszt ami egész nap éri őket munakahelyen, közértben, buszon, akárhol. Te '' kéznél'' vagy, tudja, hogy sokat nem tudsz ellene tenni, kiszolgáltatott helyzetben vagy. Az egy jó dolog, hogy van pénzed amit munkával kerestél, így legalább anyagilag annyira nem függsz tőle. Rossz ezt kimondani, de vannak emberek akik nem valóak szülőknek mert egyszerűen nincs türelmük egy gyerekhez. Szenvednek ők is, szenved a gyerek is. Nem tudom hány éves vagy, de amit tudsz tenni, hogy még pár évig elviseled, iskolában jól teljesítés, aztán amint lehetőséged van elköltözöl otthonról. Akár koliba majd amikor tovább tanulsz, akkor albérletbe. Amit tudok javasolni, hogy a pénzt amit keresel ne cseszd el butaságokra, amennyire csak lehet gyűjtögesd. Hidd el jól fog az még később jönni.
2019. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Savlekotő ***** válasza:
0%

Mert a drága Anyukák,tisztelet a kivételnek rühellik a gyerekeket, de pasit fogni pénzért érdekből szülnek.. Jött ment digi dugi kapcsolatba eleve nem kéne szülni meg olyannak se aki 8 évig mondja h nem kell kölyök,és ennek ellenéri gizike egyszer csak kikörmöli a gumit mert ugyan neki se vágya a gyerek de hát azt hiszi aput és pénztárcát támogatást fog vele,mert munka viszonya az nulla,és akkor nem a gyerek lenne a bokszolózsák ha a pasi elcuccol...

És mondom tisztelet a kivételnek,mert vannak értelmes nők is,még egyedülálló anyák közt is,akik nem a gyerekükön verik le a saját idiotizmusukat de ez a réteg nem az..

2019. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem ellened irányul.Hol dolgozik?Valami stresszes munkahelye van?Mert akkor ezzel magyarázható.A főnökeinek nem mer visszaszólni és te vagy a legközelebbi akin levezeti a feszültségét.
2019. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérd, hogy írasson kollégiumba! Vagy ha már 18 vagy, akkor iratkozz be!


És mondd meg neki, amiket itt leírtál, hogy téged ez bánt, és amíg ilígy viszonyul hozzád, addig nem fogsz hazaköltözni...

2019. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!