Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Girlll3 kérdése:

Mennyire normális, hogy szinte semmi kontakt nincs a családtagjaimmal?

Figyelt kérdés
28 vagyok, tudom lehetne már saját családom, de még nincs. Nővéremmel és apámmal élek. Az apám össze-vissza dolgozik, a nővérem 8 órában. Amikor dolgoztam full fáradt voltam én is. Én is 8 órában dolgoztam. De soha sehova nem megyünk, mert mindenki fáradt, az apám ideges és úgy érzem ez az egész nem is élet. Nincs benne öröm, mert csak kötelezettségekből áll az egész.

2019. szept. 20. 13:55
1 2
 1/11 Savlekotő ***** válasza:
Barátaid nincsenek?
2019. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek,de rokonsággal se tartjuk a kapcsolatot. Nagy ritkán telefonon beszélünk.
2019. szept. 20. 14:06
 3/11 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mi van ma ezzel a generációval h nincsenek barátok,emberi kapcsolatok? Rokonokkal közelivel is szülő testvér max albérleti szintű kapcsolat van?
2019. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Itthon megy a pénz utáni hajsza. Én ezt vettem észre, meg azt, hogy fáraftak vagyunk, fásultak. Nővérem 6-ra hazaér. Eszik, fürdik, váltunk pár szót és megy aludni. De én is ezt csináltam. Hétvégén pedig semmihez se volt kedvem, mert egész héten bkv-tam.
2019. szept. 20. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Most mit dolgozol? Hány órában?
2019. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Teljesen normáliy, találj hobbit barátnőt.
2019. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Mármint ne egy hobbit barátnőt,habem hobbit+ barátnőt vagy barátot.
2019. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mármint ne egy hobbit barátnőt,habem hobbit+ barátnőt vagy barátot."


Kész. XD

2019. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hobbitok hol élnek? XD Azokkal lehet jobban járok, mint az emberekkel. Volt barinőm, de vele is megszívtam.
2019. szept. 20. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem az emberekkel van a baj, kérdező, hanem veled. Te nem tudsz normális emberi módon kommunikálni, mint ahogy a családod se. Ideje lelépni, nem gondolod?
2019. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!