Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kötelező szeretni a...

Miért kötelező szeretni a gyerekeket? Miért elvárás ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 22:47
1 2 3 4
 1/39 Savlekotő ***** válasza:
26%
Nem kötelező szaporodni sem,szeretni sem,de utána nincs reklamálás ha az utált gyereket bíróságra kell vinni rokontartásért meg pusztán h kicsikarjátok h a közeletekbe menjen,mert hát vissza adja amit kapott,semmit és az ajtót se nyitja rátok vénségetekre .
2019. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Zsombi55 ***** válasza:
96%
Nem kötelező. Köztudott, hogy nem mindenki szereti őket.
2019. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
94%
Szerintem se kötelező. Két egyforma ujjlenyomat sincs, ahogy két egyforma ember se. Senki nem kötelez rá.
2019. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem kötelező. Hol olvastad?
2019. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
55%
Nem kötelező! De aki tervezetten vállal gyereket, az szeretni szokta a produktumát. Ahogy az állatok zöme is.
2019. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom úgy érti, hogy másokét. Összeszámolni sem tudom, hányszor nyomtak kéretlenül babafotót a kezembe, munkatársaktól kezdve a nyelvtanfolyami csoporttársaimon át egészen az edzőteremben összeverődött beszélgetőpartnerekig. És ilyenkor kötelezően elvárt viselkedés úgy tenni, mintha érdekelne, és még tetszene is. Nem beszélve a rokonságunkban óriási divatnak örvendő tukmálásnak: “fogd meg az újszülöttett, mi az hogy nem szeretnéd, fogd csak meg, nézd milyen édes, na, nem jött meg a kedved?” Aztán bárhol ordít-sikít egy gyerek megállás nélkül, nem szabad kimutatni, hogy idegesít, mert akkor te vagy a gonosz vadállat. A nők egyszerűen kizárják a tudatukból, hogy léteznek emberek, akik nem szeretik a gyerekeket, de annyira nem, hogy még az ő szupercalifragilisticexpialidociousan különleges gyerMeküket sem látják könnyfakasztóan cukinak, akire rápillantva azonnal nemzeni akarnak egyet.
2019. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Én pl kifejezetten utálom a hülye gyerekeket.
2019. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
12%
Te fogadni merek, valami kutyabolond lehetsz, mert azok utálják a gyerekeket.
2019. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Én meg valamelyiket szeretem valamelyiket nem :D attól függ milyen a gyerek személyisége. Akárcsak felnőtt embereknél.
2019. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

"Te fogadni merek, valami kutyabolond lehetsz, mert azok utálják a gyerekeket."

Nem tudom, mi az összefüggés, de igen, nagyon szeretem a kutyákat.

Viszont van pár milliárd ember a földön, aki mindkettőt imádja.

2019. szept. 26. 01:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!