Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hangulat uralkodik...

Milyen hangulat uralkodik otthon nálatok, a családban?

Figyelt kérdés
Mindenki felhőtlenül kacarászik,poénkodik,vagy épp alig szóltok egymáshoz,nem beszéltek meg semmit,depresszív a hangulat ? Hogyan jellemeznéd ?
2019. szept. 29. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Normális.

Nem kacarászunk 0-24-ben, örömökkel-bánatokkal éljük az életünket, mindenki teszi a dolgát. Fontos a családunk, szeretjük egymást.

2019. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Semmi különös.

Éljük az életünket,együtt vagyunk jóban-rosszban.

2019. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül élek és irdatlan másnapos vagyok így elég borús a hangulat 🙃
2019. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Inkább az utóbbi, de nem depresszív.
2019. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Normális. Nyugi van, anyu főz, apu valamit bütyköl, én fent vagyok a szobában, Nemsokára ebéd. Közösen eszünk, közben beszélgetünk. Ebéd után mindig én mosogatok, segítek anyunak, hogy pihenni tudjon. Amíg én mosogatok, összepakolok, apu és anyu a nappaliban kávézgatnak, beszélgetnek, megvárnak. Ha végeztem én is leülök, és beszélgetünk. Majd felmegyek a szobámba, és a szüleim is lefoglalják magukat. Van amikor jókat röhögünk van amikor komoly beszélgetések vannak.
2019. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Általában jó a hangulat.
2019. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Családias, nyugodt, megértő, lelket kiöntő, támogató, kellemes.

Ez uralkodik. Szerintem nincs olyan, hogy akacarászás uralkodik, kivéve ha mind mániákus mókamester.

2019. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Sokszor van vita, anyám miatt (Imád mindenkibe bele kötni), egyébként oké minden
2019. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Áthatja a bosszú és a gyűlölet. Ezért kerülöm őket hónapok óta, az én szeretetteljes szférámba ez a felesleges mérgezés nem kell.
2019. szept. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Változó. De rendszerint, napi szinten én érzem magam egy utolsó alaknak, amiért nem olyan vagyok, amilyent a család egy tagja szeretne belőlem faragni. Megszólások, beszólások, önbizalmamat így akaratlanul is tapossák. De mit számít? Nem vagyok tökéletes, hát akkor változtatni kell rajtam.

Nagy beszélgetések napi szinten nincsennek.

2019. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!