Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy édesanyám...

Miért van az, hogy édesanyám egy kisebb szó váltás alkalmával is ler*b. ncoz?

Figyelt kérdés

Többször felfigyeltem erre, hogy nem tud velem szemben nornalis hangot felvenni van egy kisebb nem egyetértés, és egyből hozzám vágja hogy r.ibanc vagyok, semmire sem vagyok jó, r. hogya és hasonló arra értendő jelzők, amiket azokra a lanyokra mondunk akik cserélgetik a férfiakat az életükbe, ágyukba.

Egy barátom volt, illetve most ismerkedtem 1 éve meg egy

másikkal. Tehát nem arról van szó hogy, annyit pasiznék, vagy annyira olyan lennék. Mégis az első amit elővesz hosszú ideje ha nem értünk egyet, úgy hogy mellette ő is el az új párjával sz. uális életet a mai napig is, és előtte is volt barátja már.


2019. okt. 5. 11:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
R. Honya *
2019. okt. 5. 11:51
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a R Honya???
2019. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Az tarhonya!
2019. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ő ezt kötőszóként alkalmazza. Eddig is észrevehetted, hogy ilyen mocskos szájú..
2019. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos kibirni a szót nem engedélyezi



https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2019. okt. 5. 12:35
 6/22 A kérdező kommentje:
Kiírni *
2019. okt. 5. 12:35
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Úgy látszik ez a szójárása.Biztosan nem gondolja komolyan.Elég csúnya szokás,de vannak ilyenek.
2019. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Kisebb szóváltás után is? Hát akkor nem normális "édesanyád". Engem még soha nem riban.cozott le. Még ha oka volna rá, akkor sem. Ahogy olvasom, ráadásul nem is cserélgeted úgy a partnereidet, mint más a fehérneműjét. Szemét dolog tőle, mert verbálisan kicsinál. Szólj neki, hogy hagyja abba, mert mivel nem adsz rá okot, neked ez szarul esik. Nem írtad, hány éves vagy, de ez elég megalázó anyud részéről. Valamit lépj, mert kiidegel. Állj a talpadra és állj ki magadért, mert ez sárbatiprás a részéről. Ne tűrd el. Ha kell, veszekedj vele, vagy ordítsd le a fejét, hátha észbekap.
2019. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy értelmezem mikor monndja, hogy annak gondol, zavar amikor mondja, mert nincs igaza benne
2019. okt. 5. 12:37
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy proli r.ibanc, már bocsánat. Nyilván észrevehetted már, hogy nem egy kifinomult nő.
2019. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!