Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magam ezen vegre...

Hogyan tudom magam ezen vegre tultenni?

Figyelt kérdés
A csaladom egy resze kiskorom ota nem foglalkozott velem, iden ugy volt mivel felkerestem őket, hogy tartjuk a kapcsolatot, de ők meggondoltak magukat mielott indultam volna csaladi latogatoba es megsem lett belole semmi. A masik problémám a fedjem csaladja... a ferjem nővére es annak a felnőtt lanya utal engem a kezdetektől fogva. Nem fogadnak el, flegmak velem, el sem szoktam mar menni ilyen csaladi ebesekre, mert borzaaztoan rosszul esik ahogy bannak velem. A ferjemnek is feltunt ez es osszeveszett ez miatt a tesvereekkel. Nagyon bant ez a dolog, hogy miattam tortent. Mondtam ferjemnek hogy beszeljuk meg velük de o azt mondta hogy neki igy jobb mert ot is bantottak sokat es jobb hogy nem kell velük talalkozni.
2019. okt. 12. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Előre nézz, ne hátra.
2019. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonló cipőben jártam.

De megtanultam lesz..ni őket. Eddig is éltem az életem nélkülük, nem számíthattam rájuk semmiben és nincs is szükségem rájuk. Nem kérem ki a véleményüket és nem is igazán érdekel mit mondanak.

Van egy férjed akivel jól vagytok és kiáll melletted ez az egy fontos. ti így vagytok egy család.

2019. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!