Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen nevet választanátok...

Ti milyen nevet választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Hamarosan megváltoztathatom végre a nevem, mert betöltöm a nagykort. Mindenképp valami gyakoti névre szeretném változtatni a nevemet. A mostanit gyűlölöm. Alog várom. Kost Vajk a nevem, de tetszett a Balázs név, cssk a nővérem új párjának ez a neve, így nem lenne jó ez. Tetszett a Dániel, Gergely, de ezekből már van a családban. Nekem a Bence név is tetszik nagyon, bár abból már 2 van az osztályból, bár engem ez nem igazán zavarna. Tetszetősek még a Gergő,Kristóf,Dávid,Máté,Ádám,András,Milán,Sándor,János,Péter,Pál nevek is. Sok a választék. Ti mit gondoltok ezekről? Nem könnyű döntés. Sok van ami tetszik.

2019. okt. 21. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
83%

Azt hittem, hogy ha valakiben megérik az a komoly és felelősségteljes elhatározás hogy megváltoztatja a nevét, akkor van konkrét elképzelése, és nem a neten akarja megszavaztatni.

Tévedtem.

2019. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
83%
Jó, ne haragudj, segítek. Nagyban függ a vezetéknevedtől is. Nekem amiket felsoroltál azok közül a Milán tetszik a legjobban. Sok sikert
2019. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
64%
János, Péter, Pál, Sándor semmiképp, de persze te döntesz!
2019. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Nem megszavaztatni akartam, csak kíváncsi voltam mit gondoltok. Igen az nagyon szép. Köszi a választ.
2019. okt. 21. 22:13
 5/81 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Máté a kedvencem, csak iszonyúan tucat lett az elmúlt pár évben. A Viktor, Simon, Bálint és Péter a top 5 a Mátéval együtt.
2019. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:
A Bálint és Simon jók. A Viktor nem trtszik + apám öccse neve.
2019. okt. 21. 22:28
 7/81 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ezek közül a Kristóf nagyon szép név, meg nekem tetszik a Benett nev is. A vezetéknevedhez is válasszd!
2019. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tetszik a Rajmund és a Levente is. ☺
2019. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 Joker2244 ***** válasza:
37%
Szia, én nagyon is büszke lennék erre a nagyon régi és ritka magyar keresztnévre. Régen is ritkának számított viszont mára már szinte egy kincs. Viszont ez a te döntésed ha változtatni akarsz, nekem a Márk név mindig is kedvencem volt, különlegesen hangzik számomra. Majd írd meg hogy melyik mellett döntöttél :)
2019. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
Rendben van. Nem hinném, hogy kincs. Inkább szörnyű.
2019. okt. 21. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!