Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erről tájékoztatno...

Szerintetek erről tájékoztatnom kellene az osztályfőnököt?

Figyelt kérdés

A fiam eddig velem élt (16 éves), de egy hete elköltözött az exemhez és annak a házastársához. (Összevesztünk.) Az exem nem mondott semmit, nem küldte haza, nekem se nyilvánított véleményt. A szülői felügyeleti jog az enyém. Sajnos én fáradt vagyok ahhoz, hogy egy most már lényegtelen ügy miatti veszekedés miatt könyörögjek jöjjön haza vagy az exeemmel is veszekednem kelljen. Főleg, hogy kiderült már ez az összeveszés előtt is el volt tervezve az exem, a házastársa és a fiam részéről. Hogy miért nem szólt egyikük se nekem azt nem tudom.

A héten azonban az egyik tanártól kellett megtudnom, hogy a fiam és a "szülők" meghívta a focicsapatot egy meccsre "kifizetve" a jegyüket. A tanár ezt úgy tálalta, hogy a fiam anyja és apja hívta meg őket.

Arra gondoltam lehet az osztályfőnöknek jeleznem kellett volna a változást? Eddig nem akartam, kedvem se volt hozzá, de így elég rosszul esett.


2019. okt. 24. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy be kell jelentened, ez lakcímváltozás.
2019. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyesnél a pont.
2019. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Valóban lényegtelen dolog, hogy a fiad nem lakik ott....

El tudom képzelni, milyen fáradt vagy, hogy egy 2 perces telefont nem tudsz megejteni.

2019. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Felhivod az osztalyfonokot es elmondod mi a helyzet. Meg is kerdezhetned milyen az iskolaan, hogy teljesit.

Mivel te vagy jogilag erte a felelos ezert jobb ha intezed, gyamugynel is mert bajod lehet belole.

2019. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!