Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt feleség folyamatosan...

A volt feleség folyamatosan irkál és hívogatja a páromat, na és persze próbálja ellenem hergelni! Mit tehetnék? Kezd rámenni a kapcsolatom!

Figyelt kérdés
Az ex-asszony hagyta ott a páromat egy nála sokkal fiatalabb pasiért ( a nő 37 a srác 27). Van egy közös gyermekük a párommal. Mióta én beléptem a képbe, ideköltöztem a mostmár élettársamhoz, még jobban rá van telepedve a páromra. Még többet hívogatja kis semmiségekért. Nem tudja elviselni, ha épp nincsen nálunk a gyerek, mit csinálhatunk. Nem viseli el, hogy kettesben is vannak néha programjaink. Rengeteg gyermektartásdíjat kap, mégis mindig követelőzik, ráadásul olyanokat ír a párommak, hogy "dönts, ki a fontosabb" vagy hogy "tudom, hogy a gyereked az utolsó, a nőd pedig az első stb ".Pedig amikor teheti, az összes évi szabadnapját a gyerekkel tölti párom, rám szinte nem jut ideje. A nőnek ez sem elég. Múltkor itthon voltunk együtt 3 napot úgy, hogy nem szóltunk az exnek. Együtt szerettünk volna lenni, és tengernyi a munka a ház körül. Az ex felhívta az anyósomat, és megkérdezte, merre járunk. Ő meg persze megmondta, hogy szabadnapunk van... na onnantól olyan irkálás, és cirkusz keveredett... borzasztóan érzem már magam ebben a kapcsolatban. Fiatal vagyok ( Párom 42 én 29), csinosnak és igényesnek tartanak, úgy érzem, találhatnék nyugalmat magamnak olyan mellett, aki kiáll mellettem, nincsenek ilyen harcok és nem tartanak folyamatosan stresszben. Állandó gyomor idegem van, hogy ha épp kettesben vagyunk, mikor csörög a telefonja, vagy épp a hátam mögött hogyan próbálja az ex befolyásolni. Gyermeket szeretnék, házasságot. De így? Hogyan merjek szülni ebbe a kapcsolatba? A saját gyermekem issza majd meg a levét? Segítsetek Nekem! 🙁

2019. okt. 26. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

"Párom 42 én 29, csinosnak és igényesnek tartanak, úgy érzem, találhatnék nyugalmat magamnak olyan mellett, aki kiáll mellettem, nincsenek ilyen harcok és nem tartanak folyamatosan stresszben."

Cselekedj ennek megfelelően!

2019. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha a párod ezt hagyja, akkor szerintem ne nagyon tervezz vele.
2019. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Itt a nő a legkevésbé hibás. Ő csak azt teszi, ami meg van engedve neki. A párod a hunyó ebben, mert hagyja, nem állítja határozottan le. Ez ilyen egyszerű.
2019. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Itt tényleg csak az a kérdés,hogy párodat mennyire tudja érzelmileg zsarolni,és befolyásolni az ex. Nálunk teljesen ugyanez volt.még a kor is stimmel. Az én párom nem foglalkozott azzal amit az exe mondott neki. Ráadásul a közös gyerekük pont akkor lett kamasz,és még őt is ellenünk hangolta. De mi kitartottunk egymás mellett. Igazából pont akkor állt le,mikor megtudta,hogy terhes lettem. Akkor már látta,hogy hiába a sok áskálódás,mi együtt maradunk. Most nem azt mondom,hogy ess teherbe csak ezért,félre ne értsd. Szóval a lênyeg,hogy párod hogy viszonyul ezekhez a dolgokhoz. Tudja e azt,hogy ő maximálisan részt vesz a gyereke életében,amennyire csak lehet,és látja e azt,hogy az ex csak játszadozik vele.
2019. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindig is egy pozitív, életvidám nő voltam, az emberek szeretnek. De kezdek leépülni. Teljesen megváltoztam. Depressziós lettem, munkában is eszre vették, hogy problémáim vannak.
2019. okt. 26. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a francba! Fiatal vagy, szép és független, hasonló emberrel tervez, ne olyannal, akinek már megnyomorítja az életét a múlbeli hibái sorozata.Az az ő sara, intézze , ahogy neki jólesik (ha nagyon zavarné, leállítaná az exét, mellesleg, azt a nőt is ő választotta, szóval őt is minősíti valahol), de a te életedet ne hagyd , hogy megnyomorítsák. Ha már a kollégáid is észrevették, meg te magad is saját magadon, hogy gáz van, akkor tényleg lépni kell. Nincs neked semmi hendikepped, hogy ilyen kompromisszumot meg kelljen kötnöd ahhoz, hogy pasid legyen!
2019. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Savlekotő ***** válasza:
16%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Ha nem akarsz így járni hagyd a pitába,keress korabelit aki vállal,tisztel,nem rángat bele a cicaharcba,nincs 30 exe meg egy habzó szájú volt felesége purdéja,korkülönbség úgyis kijön... Ne szülj ne házasodj,hanem menekülj

2019. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Mért itt panaszkodsz? Mért nem a pároddal beszéled meg? Ha meg ő ígérget és mismásol, akkor dobni kell.
2019. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Én a páromat akkor ismertem meg, amikor ő és a volt felesége vagy 5 éve elváltak már. A volt feleség lépett ki a házasságból. Nekik is van közös lányuk. Amikor én képbe kerültem a volt feleség ugyanazt csinálta amit nálatok is. Mindig telefonált, írt, hisztizett ha velem volt. Eleinte a párom kedves volt, mindig felvette a telefont, próbált jó viszonyt kialakítani a lányukl érdekében. De amikor jött a nő, hogy nem viheti el a lányát ha én is otthon vagyok ( akkor már együtt éltünk, az én lakásomban) na a párom ekkor pipult be. Közölte, hogy évek óta külön élünk, ő sem avatkozik a magánéletébe, így neki sincs semmi köze hozzá. Ne fenyegetőzzön a gyerekkel, mert ha eltiltja, vagy lehetetlenné teszi az apa-lánya kapcsolatot, bírósághoz fog fordulni. Majd közölte, hogy innentől kezdve minden üzenetét, telefonhívását rögzíti a későbbi zaklatások, vagy az apai jogok akadályozása miatt.

Visszafogta magát. Azóta nem hívja csak ha muszáj az iskola vagy betegség miatt. A kislányt sem hergeli. Most kezd normalizálódni a kapcsolat. De ehhet az kellett, hogy a párom ne hagyja magát, a sarkára álljon. Én nem avatkoztam bele, mert én úgy gondolom, hogy az ilyen gondok csakis rájuk tartozik.

Takán a te álettársad is a sarkára állhatna.

2019. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer voltam ilyen kapcsolatban. A volt férj lépett ki a házasságból, mert elvileg nem szerette azt a nőt, csak született egy lánygyerek. Elvette feleségül. 3 éves volt a kislány, amikor elváltak. Én már csak akkor léptem a képbe, amikor a gyerek 11 éves volt. A volt férj és feleség barátok maradtak.

Inkább senki ne akarja megtudni, milyen kifogásokkal tudja megkeresni a volt feleség az ex-et, ha tudja, hogy épp nála voltam pár napra. Pl.: gyere át, mert elromlott ez, meg az. A volt feleség fodrász, amikor épp telefonáltunk, sűrű elnézések közepette mondta a hót szerelmes párom, hogy le kell tennie, mert "Kati" épp a haját vágja. Ezer dolgot sorolhatnék. (Ők 3 háztömbnyire laktak, én 100 km-re). Amikor nála voltam, a lány többször is ott volt, aranyos lány volt, jól kijöttünk. Konkrétan bújt hozzám. Iszonyú szeretethiányos volt. Nem bírtam, mert még jópofizni is át kellett menni hozzájuk, mert áthívott bennünket. Mást nem hallottam "Katitól", csak az, ők mennyire szerették egymást, stb., stb. Kiléptem. Ha jót akarsz magadnak, akkor tedd te is ezt.

Fú, menekülj! Az ilyen nő soha nem fog megváltozni. Én csak azt a kislányt sajnálom, aki azóta már asszem' 22 éves.

2019. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!