Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy munkahelyem dolgoztok?

Ha egy munkahelyem dolgoztok?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális, ha kirúgnak (nem tettem semmi rosszat csak úgymond már nem volt rám szükség) és a párommal egy helyen dolgozunk. De a párom nem áll ki mellettem?
2019. okt. 28. 14:08
1 2
 1/14 Savlekotő ***** válasza:
28%
Lehet nem csak munkahelyen nincs rád szükség,jelek mindig vannak,ha valaki nem áll ki melletted család előtt kolléga előtt mutatja h nem vagy fontos,sztem fontosabb a hátsóját védeni ne h röpüljön..
2019. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
MIben kellett volna mellédállnia? Bántottak? Mert ha valóban nincs rád szükség, akkor nyilván szar érzés, de nem nagyon van mit védeni rajtad...
2019. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért rúgnak ki mert nincs a munkádra szükség, ergo megszűnt a munkaköröd akkor a párod azzal áll ki melletted, hogy a családotok megélhetését biztosítja addig, amíg másik munkahelyet nem találsz. Tehát azzal, hogy a cégnél marad és dolgozik.

Mit szerettél volna? Adja be a felmondását ő is? Vagy veszekedjen a vezetőséggel elérve azt, hogy a következő leépítésnél ő legyen a befutó?

Szerintem józanul döntött.

2019. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire fel? Hiszen irtad, hogy nem a munkaddal volt gond. Esetleg magat is rugassa ki azert, hogy te jobban erezd magad?
2019. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kellett volna tegyen?Mondja azt,hogy ő elmegy és te lépjél a helyébe?
2019. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miben nem áll ki melletted?
2019. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen az normális.
2019. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Savlekotő ***** válasza:
9%
Sajnálatos h egyre önzőbbek az emberek,a válaszok bizonyítják miért megy tönkre ma minden második kapcsolat..
2019. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem volt amikor kirúgtak, én nem tettem semmi rosszat de csapatleépítés volt. Velem együtt még 7 embert küldtek el. A párommal dolgoztunk együtt,szerinte nem volt fair hogy pont engem de mi megbeszéltük a dolgokat. Ő ideges volt emiatt a cégre és fel akart mondani,de a megélhetésünk érdekében maradt,én nem haragudtam a cégre és azóta sokkal jobb munkahelyet találtam. Most az hogy felmegy pattogni és kirúgják,értelmetlen lett volna. Támogasson úgy hogy melletted áll és segít. Ennyi
2019. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne így fogd fel, hogy nem áll ki melletted, csak leépítés volt. Természetes hogy csalódottnak érzed magad, és dühös vagy, így érthető ha most zaklatott lelkiállapotban vagy. Jobb lenne, ha egyikőtöknek se lenne munkája? Mit kellett volna csinálniaa párodnak szerinted?
2019. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!