Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a dolga egy nagybácsinak?

Mi a dolga egy nagybácsinak?

Figyelt kérdés
Segítség, Nagybácsi leszek! Mi a dolga egy nagybácsinak? Öcsém barátnője 8 hetes terhes. Öcsém ma mondta el, nagyon örültem neki, bár azt mondta, hogy csak a legközelebbi rokonoknak mondta el. Anyámnak, és a hugomnak, meg nekem. Egyből beugrott, hogy Nagybácsi leszek, de fogalmam sincs, hogy mi lesz igazán a feladatom, mert apámnak nincs testvére, így nekem nincs nagybátyám.. Kérlek ssgítsetek!
2019. okt. 29. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Semmi.
2019. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos, nem tudok segíteeni, mert én csak nagynéni vagyok. :-)
2019. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Igazából semmi, de ha akarsz, lehetsz jó nagybácsi. Én pl. imádom a nagynéném (nekem az van). Gyerekkorunkban sokszor voltam nála nyáron és mindent meg tudok vele beszélni a mai napig.
2019. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
96%

Az én nagybátyám nagyon közel áll hozzám. Kisgyerek korom óta foglalkozik velem, meglátogatott, szüleimnek segített, néha még külön programokra is elmegyünk mind a mai napig.

Sugárzik belőle a szeretet

Nincs konkrét dolgod, kötelességed, de néha például ha bevállalod, hogy segítesz vigyázni rá, amíg az öcséd meg a barátnője kikapcsolódnak kicsit a baba nélkül

2019. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Kötelező dolgod egy van: imádni az unokaöcsit/unokahugit! (Ezért vagyok én a pici csajok keresztanyja is. Bár már nem is olyan picik.)
2019. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Sajat nagybacsimbol kiindulva o volt az aki mindent megvett nekem, egy pici csokival is megtudott lepni.

Neki barmit elmondhattam segitett. Utolag belegondolva igazi cinkos tarsam is volt, mert ha kellett megvette nekem azt a konyvet amit anyaek tiltottak, elvitt pl rengeteget moziba, szinhazba. Rengeteget voltunk muzeumokban, kiallitasokra. Mindent lehetett vele

2019. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

"Mi dolgunk a világon? küzdeni

Erőnk szerint a legnemesbekért."

Kb ennyi!

2019. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Semmi.

Nekem 2 nagybatyam van.

Egyik neha segit nekem de nincsenek kozos programok. Vannak neki lanyai, ha van ideje akkor azt veluk tolti.

A masik nagybatyamat nem lattam mar evek ota. Mikor kisebb voltam akkor sem foglalkozott ugy kulonosebben velem. 1 lanya van de azzal sem foglalkozik egyaltalan.


Lehet hogy mas abban az esetben ha valakinek a nagybatyja egyedulallo, nincs gyereke mert hallottam hogy van aki az unokaoccset"unokahugat segiti mert neki nincs sajat csaladja.


Nekem van egy unokahugom de eddig 1szer talalkoztam vele mert kulfoldon elek. Nem is foglalkoztat annyira mert amugy sincs olyan jo kapcsolatom a tesommal.

2019. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Nagybácsi kis betűvel írandó.
2019. okt. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi különösebb.Legyél jó hozzá,szeresd.Egy jó nagybácsi sokat ér.
2019. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!