Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljak ki magamért?

Hogy álljak ki magamért?

Figyelt kérdés

Kezdem, úgy érezni hogy a család tagjaim hülyének néznek. Miközben mindegyik sokszor számomra csinál abnormális dolgokat. Pl: az egyik sokszor a zsebkendőt nem a szemétbe dobja, hanem az udvar közepére (amit én szedek össze vagy a kutya szájából kapom ki, ha szerencsém van) a macskát nem a tálba etetti, hanem vagy a földön vagy a kinti asztalon(gondolhatjatok milyen, ha nem veszem észre 2 napig) a masik meg nem mond senkinek semmit mert állítólag nem akar megbantani senkit, de itthon velem meg úgy beszél mint a kutyával és ha én meg nem hagyom, még neki áll feljebb. A harmadik meg be nyögi tegnap,hogy mivel elszeretném adni az autómat (igen tervezem, de az árából majd újat szeretnék venni) adjam nekik,kB negyed annyi pénzért mint amennyit ér.. havi x összegért amit 2 évig fizetnenek(nem drága autóról van szó) mert ők nem bírnak venni úgysem amíg albérletben laknak. Én meg válaszul annyit mondtam, hogy sajnos nekem egészben kéne, mert úgy tudok új autót venni, erre a valasz: neked úgysem kell, mert van a párodnak is, nekunk meg sokkal könnyebb lenne ha lenne autónk.

A negyediktől meg elvittek egy kutyát a sintere,mert kint csavargót állandóan, de vissza szerezte, erre tegnap megyunk hozzá halottak napja miatt és mit láttok a kutya ugyan úgy kint csavarog. Én nem tudom én kezdem úgy érezni, hogy csúnya ilyet mondani de hülyék vesznek körül és egyszerűen engem néznek annak. Vagy tévedek? Ezek normális dolgok?

Ti mit tennétek a helyemben?


2019. nov. 2. 12:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Most csak a közeli hozzá tartozoimról írtam. És ezek csak kis dolgok abból amik még történtek és számomra abnormális dolgok, de lehet tényleg velem van a baj..
2019. nov. 2. 12:11
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Azt tedd, amit jónak látsz!

Valóban ne hagyd, hogy az autódat, amiért megdolgoztál, kidumálják tőled. Jól teszed, ha ragaszkodsz az egy összegű kifizetéshez, senkinek semmi köze hozzá, hogy te mire és mikor akarod a saját pénzedet használni...

Ne hagyd, hogy hülyének nézzenek, állj ki magadért, mert más úgysem teszi meg!

2019. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Csak egy kérdésem van: minek tartod ezekkel a kapcsolatot?
2019. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!