Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van olyan érzése a...

Másnak is van olyan érzése a családjában, mintha idegenekkel élne?

Figyelt kérdés

Annyira más emberek,hogy évekig azt gondoltam

engem elcseréltek,ennyire rossz nem lehet.


Mintha idegenekkel lennék összezárva,annyira más jellem vagyok.



2019. nov. 3. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. (Csak én nem a gyerek vagyok.)
2019. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom elhinni,hogy nem találtál olyan jó tulajdonság/ságokat/got a családtagjaidban,amit lehet szeretni?!

Nincs olyan ember akiben nincs!

Megpróbáltad megtalálni benne:jószívű,érdeklődő,okos,mindig lehet rá számítani,kreatív adottságok,szép szeme van.....stb.

Esetleg a hozzádtartozóid is elmondhatják rólad ugyanazt amit te róluk???

2019. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de úgyis már csak pár évet kell kibírnom.
2019. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, velem is így volt.
2019. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. És az az érdekes,hogy ide születtem és egy jó pár éve már együtt lakunk, de még is. :D
2019. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kb. valahogy úgy éreztem, hogy ők azok az emberek (anyám, apám, húgom), akikkel együtt kell élnem x ideig, amíg el nem költözöm. De igazából idegenek is lehettek volna, lényegében lakótársak.
2019. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokáig azt hittem, hogy anyám ismer és szeret. Nagyot tévedtem, abszolút nem igaz egyik sem. :(
2019. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

3 asnak


nem,semmi ilyesmi nincs,pont az ellentéte,ezért írtam ki.


én mindig próbáltam jó irányba tenni amit lehet.

de ezek csak tönkretenni,leszarni tudnak mindent.

hozzátartozóink sincsennek,senkivel nem tartották a kapcsolatot soha.

saját szüleinek sírját azt se tudják hol van,nem is érdekli őket.

semmilyen tevékenységet nem csináltak soha,takarítás nem létezik számukra.

csak facbuk meg tv egész nap.

2019. nov. 3. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lakom otthon de ezt érzem.


Alapból nem vagyunk már benne egymás mindennapjaiban. Nem tudom miket csinál anyám, ő se tudja én miket.


Sokszor semmi közös témánk. Ha a munkámról, érdeklődési körömről beszélek, akkor csak hümmögés a vége. Fordítva meg néha próbálnak beszélgetni ilyen "Jajj hallottam hogy a Magdi anyus a barátok köztből" és hasonló dolgokat. Sztárpletykák meg a rokonok szapulása, bírálása megy.


Meg alapból anyámék tipikusan vagyunk, hogy létezzünk emberek. Egész életük arról szól, hogy "majd lesz valami" de tenni semmit nem tesznek érte.


Vagy tökéletes példa a karácsonyi ajándékozás. Kapok drága de haszontalan ajándékokat, vagy olyan dolgokat aminek mondjuk 15 éve tinédzserként örültem volna, csak azóta felnőttem. Vagy tusfürdőt mert semmi ötletük mit vehetnének. Pedig ha oda figyelnének rám, hogy mi érdekel, mit csinálok, akkor simán tudnák.

2019. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!