Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen mert megbolond...

Valaki segítsen mert megbolondulok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy a párom lányát nem tudjuk rávenni, hogy ideje elmenni dolgozni. Iszonyú lusta, nem segít ha nálunk van, finanszírozunk neki mindent. Segítünk neki munkát keresni, de nem hajlandó még az interjúkra sem elmenni. Van egy konkrét elképzelése) értsd kilencre megy kettőkor jön, nettó 200) amit nem lehet vele megértetni, hogy persze, van ilyen, de ahhoz kellene valami szakmai tudás is. Végzettsége nincs, érettségije van. Június óta nem csinál semmit, tanulni nem akar, de már megbolondulok, hogy ennyire tehetetlen, és várja a csodát. Mindketten dolgozunk, az anyja úgyszintén. Ti mit tennétek, mivel motiválnátok?

2019. nov. 4. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért fizettek neki mindent? Külön lakik? Pont ezért csinálja. Zárjátok el a pénzcsapot,hogy felébredjen.
2019. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Katika, december 1ig keress munkát magadnak, mert ha nem, akkor innen mehetsz amerre látsz, mi nem tartunk el és egy fillért nem kapsz.


Ennyi

2019. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"kilencre megy kettőkor jön"


Napi 5 óra munkákáért netto 200? Aligha talál ilyent bármilyen szakmai tudással. Hány éves a leányzó és milyen végzettsége van? Egyébként egyszerű, nem kell pénzelni, nem kell eltartani, akkor kénytelen lesz munkát keresni. Amíg élősködhet rajtatok addig minek törné magát?

2019. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az anyjával él, de nálunk is szokott lenni. Általában egy hétre becuccol, akkor egy hétig takarítok utána. Mindent kibont, a kaját tonna számra dobom ki mert tönkre megy. Veszek magamnak valamit, akkor elhasználja. Arra nem képes, hogy a zsepit, amivel lemossa a sminket kidobja, vagy be a wcbe. 19 lesz, szakmája nincs.
2019. nov. 4. 12:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor innentől nem cuccol be hozzatok. Nem olyan bonyolult ez
2019. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze, de nem akarom hogy az apjával rossz kapcsolata legyen, ha már az anyjával is az van. Féltem is egy kicsit, de az a baj, hogy nagyon nagyon nincs semmilyen tapasztalata, és esetlen. Talán három napot diákmunkázott az elmúlt öt évben, három különböző helyen. Azonkívül más nincs. Gyárba nem akar menni, munkaügyis tanfolyamra sem, okj-ra sem, olyan helyekre ahol emberekkel kell kapcsolatot létesíteni...én kifogytam az ötletekből.
2019. nov. 4. 12:25
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg van valami mentális baja vagy depressziós. Én inkább az "orvoshoz mégy vagy eltakarodsz dolgozni" közül választatnék vele.
2019. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
Hemzsegnek az ilyenek, az oka h odahaza anyuka mindent megcsinál, 14 évesnek is még kimeri az ételt,mindenhol azt látni h nulla munkával hajókázunk jól élünk vki mindent ,megvesz biztosít,ha kell a lányok a testükkel fizetnek a tárgyakért életszínvonalért. Naná h ennek a falsul nevelt generációnak esze ágába nincs már dolgozni csak gazda testeket keresnek..
2019. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
esetlen... Előadja h a büdös életbe ne kelljen semmiért megdolgozni küzdeni,jaj depis vagyok mögött a rafkós észjárás van..
2019. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9-2-ig 200ezer szaktudás nélkül? Van ilyen persze, ész nem kell hozzá, csak gyomor, meg némi kinézet. Viszont ha ennél az ősi lehetőségnél jobbat akar akkor tanuljon. Én is elzárnám a pénzcsapot és marhára nem érdekel milyen lesz az élősködő kapcsolata az apjával. Ja és nem hagynám becuccolni. Nem fog lépni amíg komolyan rá nem kényszerítitek.
2019. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!