Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a kialakult helyzeten?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nyár elején hozzánk költözött a két fiával. Sajnos lakás gondjaik adódtak nekünk meg elég nagy a házunk, felajánlottam hogy ideköltözhetnek ameddig meg nem oldódik a probléma. Anno ő is kisegített engem egy sokkal nehezebb helyzetben tehát magától értetődő volt hogy segítsek neki. Plusz örültem is neki, mert nagyon jól kijövünk, imadom a gyerekeit is. Van egy 11 meg egy 21 éves fia,aki mindent megtesz hogy támogassa a családját. A baj viszont az hogy a lányom meg a nagyobbik fiú nagyon nem jönnek ki egymással. A lányom már az elején sem örült túlzottan hogy ideköltözhetnek, de elfogadta. Azóta viszont állandó a feszültségforrás közte, meg a fiú között. Apró dolgokon képesek összekapni, kiabálni egymással plusz válogatott szivatásokkal keserítik egymás életét. Érzem hogy ez a balhé köztük nem utálatból fakad, csak egyszerűen mégsem jönnek ki és nem értem. A lányomat meg hiába kérdezem, annyit mond hogy ő sosem akarta hogy idejöjjenek. Szerintetek rossz ötlet volt? Nem akartam én semmi ilyesmit, de nekem természetes hogy segitek annak az embernek aki mindig támogatott? Mit tegyek? Próbáljam kibékiteni őket, vagy hagyjam hogy tovább szívják egymás vérét?
2019. nov. 6. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

21 éves fiu már igazán leválhatna az anyjáról, föleg ha az anyja ekkora bajban van.


A te lányod meg a fiu tipikus jó testvéri kapcsolatban vannak, minden fiu lány testvér ezt csinálja. Még az egynemüek is.

2019. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Hány éves a lányod? Nem lehet hogy esetleg akár régen akár most

tetszett a lányodnak a srác? Ilyenkor fordul elő ilyesmi. Azért is gondolnék erre, mert a lányod nem mondja el hogy mi a baja a fiúval. Lehet, hogy azért mert valójában nincs is, csupán vonzónak találják egymást, így frusztrálja őket a kialakult helyzet.

2019. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Mint az óvoda.... tetszik Pistike/Marika és meghúzom a haját...

Vegyetek nekik egy doboz óvszert, aztán majd letendezik!

2019. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Yaaaay, megvan az új slágertéma! Mostohatesók-új beköltözők gyerekei izélnek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2019. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jönnek ki,pont.Neked azon kell lenni hogy valami lakhatást találjon a barátnőd,pont.
2019. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!