Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytogato csalàdi kapcsolat...

Folytogato csalàdi kapcsolat ellenszere?

Figyelt kérdés

X rokon ràm van szàllva.

Mindig talàlkozni kell vele, hivogat, ha nem teszem meg lelkileg zsarol, elhord mindennek viszàjt szit, màs csalàdtagjaimat es ismeröseit hangolja ellenem, kipletykàl.


Anno a szüleim szàrnya alatt még védve is voltam, nem tudott kisajàtitani. De màr önàllo vagyok es zaklat.

Nem hagy bèkèn.


Legutobb egy nagy balhéval sikerült elèrnem hogy ne is beszeljünk aztan engem hibautatott mindenki mert ö önygyilkossaggal kezdett miattam fenyegetözni es megint en lettem ugye a sz.r mindenki elött.


Gondolom feljelenteni nem lehet..


Nem veszem fel a telot màr kezd is balhezni masoknak beàrulni.


Hogy èrjem el hogy hagyjon élni?


2019. nov. 13. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Csak fojtogatás létezik.
2019. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Meg öngyilkossag.

Tudom h elirtam de most nem kezdem el ujra bepötyögni

2019. nov. 13. 18:40
 3/14 A kérdező kommentje:

Habar az MTA oldala szerint megfolyt a helyes


[link]

2019. nov. 13. 18:42
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Minden kapcsolat megszakítása, tiltás mindenhonnan. Zsarolást magasról le kell szarni, akiket meg ellened lehet hazugságokkal hangolni, azok annyit is érnek.
2019. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

#1

A "viszáj"-jal cserélte ki! :D


Kérdező!

fojtogat és viszály!

Milyen rokonságban vagytok?

2019. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

#3

Nem mondod komolyan!

[link]

2019. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, helyes a megfolyt, ha pl. megfolyt a festék.

A te esetedben viszont a J.


Amúgy.



Egyébként szítson vitát, én egyszer elmagyaráznám, mi van, úgyis tudják akkor, hogy bolond, meghallgatják, aztán kész...ha meg annyira hülyék, hogy miatta fordulnak ellened, úgy kell nekik...

2019. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező,hány éves vagy hogy nem tudja elfogadni a döntésed ami szerint kiakarod zárni az életedből? mennyire szorosan vett részt a mindennapjaidban hogy most feltűnik neki a távolságtartásod? miért nem tudod elmondani neki határozottan hogy ez a fajta közelség kellemetlenül fojtogató számodra? legyél határozott a magán életedet illetően,ha nem akarod hogy ilyen szinten része legyen az életednek hát mondd el neki! minél jobban elhúzod a témát annál kellemetlenebb mindenki számára.
2019. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Megfolyt a festék és megfojt a gyilkos. A viszály pedig ly. Tudom nyelvtannáci vagyok, de legalább tudok írni.
2019. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolso de nemhogy ö, senki nem érti meg.


Mindenki bedöl a zsarolàsnak.

Tipikus beszolasa pl miattad föztem es igy hàlàlod meg. Ebböl mindenki azt hiszi, en vagyok a szemét, ö a joakaro, stb.

De ö eleve azert föz, hogy aztàn ezzel zsaroljon. En eleve nem is kérem azt.

Öngyilkossaggal is Azert fenyegetözik, hogy megint en legyek a szemét mindenki szemében, csak mert elegem van abbol, hogy ràmtelepszik.es ennek nem is értem miert döl be mindenki.

A beszélgetés abbol all hogy ö adja elö az áldozatot es màrtirt. Es ha jelzem hogy en nem türöm azt, hogy tovabbra is engem igy lejàrasson lehordjon es tulajdonkeppen ö a szemèt, valahogy Senki nem fogja fel, ö meg tagadja.


Komoly csodàlkozom azon, hogy itt meg a gyk-n hogyhogy érti mindenki?


Koràbban is ilyen volt, csak nem tudott kisajàtitani mert a szüleimmel voltam, vagy messze laktam stb.


A helyesirasom meg valszeg azert romlik mert lehet tul sokat gyk-zom :D

2019. nov. 13. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!