Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek a férfiaknak ez miért jó?

Ezeknek a férfiaknak ez miért jó?

Figyelt kérdés
Ismerek, nem is egy olyan nőt aki össze jött egy pasival és pár hónap után már terhes is lett. Vagy azonnal ki költözik hozzá és ott szüli meg a gyereket. Apuka, általában külföldön dolgozik. Ráadásul össze sem illenek jóformán. Meg több gyerek más apától van. Épp azért is mert pár hónap és már szül is neki. Ezekben a nőkben mi a jó a férfiaknak?
2019. nov. 14. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ezeknek a férfiaknak valószílűleg fontos, hogy legyenek utódaik, akármilyen módon is. De bocsi ha tévedek.
2019. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem jó!

De én inkább azt Kérdezném, hogy "Ezeknek a nőknek ez miért jó?" De tényleg!

Alig ismeri, össze sem passzolnak, minden gyerek mástól...milyen élet ez?

A pasi meg felelőtlen, hogy nem húz a farkára gumit, de ismerjük a mondást, "Ha a f..sz feláll, az ész megáll!"

2019. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Ez nagyon érdekelne engem is mivel az ilyen nőket én nagyon nagy ívben kerülöm. Nem fogok "kakukk fiókákat" nevelni.
2019. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne neki rossz?

Ő külföldön, éli világat, bejelentve persze nincs. Ha akar, fizet gyerektartást, ha akar, megy látogatni. De ha nem akar, akkor a nője a fejére is állhat, semmit se tud tenni.

Úgy lesz több gyereke is, hogy semmi gondja velük, minden felelősség és munka a nőé, ő meg elég, ha jópofizik, amikor kedve van, visz egy 300 ft-os játékot, és veri a mellét, hogy ő milyen szuper apa, csak a mocsok exe tiltja tőle a gyereket.


Szerinted miért csinálja ezt ennyi pasi?

2019. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Van, akit a nok paliznak be, aztan egyaltalan nem is biztos, hogy ove a gyerek.


Ismerek ilyet, letezo jelenseg sajnos... Gondolom le leszek pontozva :/

2019. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hiszem, hogy a kérdést megválaszolni inkább a nő irányából lehet. Ha már több gyerek van, ráadásul több apától, akkor nyilván most már kellene egy stabilabb (?) családfenntartó. Az emberek nagyon könnyen tudnak kedvesnek és vonzónak mutatkozni (egy darabig). A férfi meg ha általában külföldön dolgozik, akkor szeretne itthon valami otthonnak/családnak tűnő, meleg érzelmi hátteret és ha nem kellően figyelmes (vagy már hajtja az idő, az életkor), akkor könnyen beleesik a csapdába.
2019. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő akarja magához láncolni a pasit gyerekkel csak azzal nem számolnak, hogy nem minden ferfinak lágyul meg a szíve és akar családot csak mert teherbeesett a nő. Szóval szerintem mindkét fél hibás, hiszen a férfi nem húz a farkára zoknit ha nem akar gyereket, a nő pedig buta módon képzel mindenfélét. Nem egy olyan nő van a környezetemben, aki már a sokadik pasitól várja a megmentést a mellén a harmadik gyerekkel ami még az előzőtől van.
2019. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl. sok férfi nem szeret egyedül élni, így lesz egy állandó társa, aki ráadásul megcsinál otthon mindent. Ráadásul általában irányítható is, mert a férfi dolgozik, a nő otthon van a gyerekekkel, egyedül, idegen helyen, így kiszolgáltatott lesz.

De miért jó ez egy nőnek?

2019. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igazából, én is arra gondoltam,hogy ez miért jó a nőknek is csak azért irtam ki így a kérdést mert nem értem,hogy egyes férfiak össze jönnek olyan nőkkel akik tényleg még szinte az előző kapcsolatukból jönnek ki és már van 2-3 gyerek ,persze mindegyik mástól. Szóval,összejönnek és eltelik 3 hónap és már terhes az ő gyerekével..

Közben még szinte a nő sehol nem dolgozott. Egyáltalán honnan van tb-je? keresete? stb

2019. nov. 14. 14:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a férfi is ilyen felelőtlen típus. Zsák a foltját.
2019. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!