Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki az unokates...

Jogosan akadtam ki az unokatesómra?

Figyelt kérdés
Apum es anyum elvalt, apukamrol van tobb unokatesom. Annyit tudni kell hogy a valaskor (6 eve) szidtak egymast, stb. Erre az unokatesom irta a csoportunkba, amiben a tobbi unokatesonk is benne van, hogy ma lattam egy kanyat, es egybol mondtam hogy ott az **** (anyám neve) az anyja meg a tobbiek rohogtek rajta. En a csoportban elkuldtem a halal f a s zára, es kileptem a csoportbol. Szerintetek jogosan vedtem meg anyamat, aki amugy gyuloli apamat es apam csaladjat, de megsem mond rajuk semmit?

2019. nov. 15. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Fuss neki megegyszer
2019. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jól tetted
2019. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az unokatesom azt mondta a csaladja elott anyamra hogy kanya, mert meglatott egy kanyat. A csaladja csak rohogott ezen. En elmondtam neki hogy rohadjon meg, neki hogy esne ha azt mondanam az anyjara hogy gobe, es kileptem a messenger csoportbol ahova mindezt megirta
2019. nov. 15. 16:41
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
A kanya a prostituáltat takarná, vagy mit? Életemben nem hallottam ezt a szót.
2019. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kánya.. szerintem olyan káromlás mint a holló.
2019. nov. 15. 16:48
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Mi az a kanya?
2019. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Honnan származol, kérdező? Kíváncsi vagyok hol használnak olyan szavakat, hogy kánya meg "gobe", soha nem hallottam egyik kifejezést sem.
2019. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor az unokatesód látott egy barna kányát(madár), amire azt mondta, hogy az ott a te anyukád. Te meg ezen felkaptad a vizet, kiosztottál mindenkit, és kiléptél a csoportból?
2019. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Emberek attol hogy nem hasznalok ekezetet, nem szarmazok kamcsatkabol :D Hát igen, nem tudom szebben mondani, cigánykodnak. Utolsó: eltaláltad
2019. nov. 15. 17:06
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Áh, szóval tipikus tinihiszti. Köszi 8as, hogy kibogoztad :D
2019. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!