Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki az unokates...

Jogosan akadtam ki az unokatesómra?

Figyelt kérdés
Apum es anyum elvalt, apukamrol van tobb unokatesom. Annyit tudni kell hogy a valaskor (6 eve) szidtak egymast, stb. Erre az unokatesom irta a csoportunkba, amiben a tobbi unokatesonk is benne van, hogy ma lattam egy kanyat, es egybol mondtam hogy ott az **** (anyám neve) az anyja meg a tobbiek rohogtek rajta. En a csoportban elkuldtem a halal f a s zára, es kileptem a csoportbol. Szerintetek jogosan vedtem meg anyamat, aki amugy gyuloli apamat es apam csaladjat, de megsem mond rajuk semmit?

2019. nov. 15. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
98%

Ne neked álljon már feljebb, hogy az ékezetek hiánya miatt nem értettek meg az emberek egy nem túl gyakori szót -.-“

Ha akarsz valamit, akkor normálisan, érthetően fogalmazz. És most lehetőleg ne az “angol billentyűzetem van” kifogással gyere, mert akkor kimásolod a szót a gugliból vagy akármi, de meg tudod oldani.

2019. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jó, ez igaz, leírhattam volna ékezetekkel. Nem, nem angol billentyűzetem van
2019. nov. 15. 17:13
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Nos,én se tűröm ha anyámat pocskondiázzák,én ezért szakítottam meg az összes rokonnal a kapcsolatot már rég.
2019. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Hat en se turnem, ha egy csoportban foleg, hogy az apai unokatesok (akiknek ugyan mit arthatott az anyam?) kanyahoz hasonlitanak. (En is kamcsatkai vagyok:-)).

Szoval kerdezo tul nagy neked is az igazsagerzeted es emiatt lesz meg sok konfliktusod az eletben, de legalabb megveded edesanyad. Nem tudom mennyire volt ertelmes maga a csoport, mert ha amigy ott nem csak okorkodes ment es hasonlo lenyegtelen cseveges, akkor azet kesobb nyugodtan lepj vissza. Csak keszulj hasonlo szitura higgadtabban valami intelligens humoros valasszal.

Az ertelemes e a csoport alatt arra gondolok, ott beszeltetek-e le a karacsonyt vagy csaladi egyeb rendezvenyt, amire mashol ninc slehetoseg? (Akkor lehet erdemes visszalepni.)

2019. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Becsüllek, hogy megvédted az édesanyádat...és édesanyád is tisztel téged, hogy nem szídja az édesapám "vérét".

Eleve olyan emberekkel, akik nem adják meg neki a tiszteletet, hogy tudnál közös programokon részt venni.

2019. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
Édesapád.
2019. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. nov. 16. 10:35
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Én másképp reagáltam volna. Ha a csoportnak tényleg van valami funkciója, pl. családi rendezvények egyeztetése, akkor nem lépek ki belőle, mert visszalépni is ciki. Persze a dolgot nem hagynám szó nélkül, de nem hisztibe nyomnám le a dolgot. Először is nem az anyukádat sértegették valójában, hanem magukat minősítették, és ezzel kéne őket szembesíteni, másodszor meg megkérni őket, hogy legyenek már egy kicsit érettebbek, és azt a kommunikációs felületet arra használják, amire való, mert erre baromira nem vagy kíváncsi, és nem szeretnél leereszkedni az ő szintjükre. Tudod bizonyos szint felett nem mennek bizonyos szint alá.
2019. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A csoportnak nincs különösebb funkciója, néha leírja valaki hogy pl.: Ma palacsinta lesz nalunk, vagy bogracsozunk, ha gondoljatok, gyertek le. Meg néha mémeket küldözgetünk be. Ennyi
2019. nov. 30. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!