Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum otthon talált a földön...

Anyum otthon talált a földön kamagra 100 at. Csak a bátyámé vagy a pasimé lehet. Mindkettő tagadja hogy az övé lenne. Kinek hinnétek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 16. 07:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valami tipp, hogy hogyan derítsem ki az igazságot?
2019. nov. 16. 07:25
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
A pasiddal elégedett vagy az ágyban? Ha igen akkor hagyd a kérdést mert a pasid részéről így vagy úgy rendben van a szex, a bátyád szexuális életéhez meg szerintem nem sok közöd van. 😀
2019. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy milyik fiatalember szedi.
2019. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben bízok a páromban, a ciki dolgokat is meg tudjuk beszélni

Így neki hinnék, de pl a volt páromban nem bíztam. Ezt neked kell tudni.

Azt is, hogy a tesód milyen típus, szokott hazudni stb

2019. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el a sztorit, semmit nem nyersz vele, ha megtudod (ha nem párod volt). Párod figyelmét felhívhatod, hogy ha nincs probléma, nem kell ilyet szedni, ha probléma van, mellette állsz, támogatod, mindent őszintén elmondhat.
2019. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegy neked hogy kié?
2019. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az apude?!
2019. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sem volt róla, hogy mi ez, így rákerestem.

Nagyon esélytelen, hogy fiatalembereknek kellene potencianövelő, én is inkább apádra tippelek.

Vagy ha anyád egyedülálló, akkor a szomszédra, vagy a postásra.

2019. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elképzelhető tudta ki használ ilyet, mert a tablettát is tudta: mi az. Ha valaki még sose látott ilyet, nem tudja egyetlen tablettáról: miről van szó, mi az a készítmény. Bár elképzelhető reklámban "mutatják magát a tablettát" (?)...
2019. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
#8, tudod én honnan tudom, mi ez a szar? Onnan, hogy a volt kollégáim (nem, nem gyártósor, hanem iroda tele mérnökökkel), nyíltan kitárgyalták, hogy ki hol szerzi be, voltak köztük bőven 30 alattiak
2019. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!