Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvette a kocsim azt mondja...

Elvette a kocsim azt mondja nem adja oda. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal. Sok problémánk volt 2 hetente rendszeres vitáink voltak. Legutóbb azért kötött belém mert kikapcsoltam 5 perccel korábban a tévét mint ő szeretette volna. Most az tette fel a pontot az i-re hogy az anyja többször kifejtette nekem hogy a párom exét ők mennyire szerették, elfogadták. Egyszer kértem többet ne emlegessék, a harmadik ilyen beszólás után mondtam a páromnak hogy én többet nem megyek hozzájuk. Erre párom kiakadt hogy képzelem meg az anyja csak azért dícsérte az exét "mert én kérdeztem" ami természetesen nem igaz. Nekem ebből elegem lett szakítottam. Pont 2 napja vettünk egy autót a nevemre mert ami van másik a párom nevén van és közösen fizetjük a részletet. Közös kasszán vagyunk együtt élünk az ő házába az én lakásom ki van adva. 600ért vettünk autót a másik 500at ér most. Most elvitte a párom a kocsit (ami az én nevemen van)és leírta hogy nem adja nekem oda mert túl szép és nem érdemlem meg. Nem is gondoltam ilyesmire! Természetesen mondtam neki hogy a többletet kifizetem neki de most albérletet kell keresnem nem foglalkozom vele. Nem is vezettem a kocsit. De elvitte. Mit tudok tenni ha nem adja vissza? Vagy esetleg összetöri?

2019. nov. 16. 20:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%
Rendőrségi feljelentés.
2019. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
97%

bejelented a rendőrségen, hogy ellopták az autót, és ezt is elmondod nekik


a kocsi előkerül, a suttyó exed meg megszívja

2019. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
12%
Te a fęrfi vagy a nő vagy a törtenetben?
2019. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Nem akarom megszívatni de unom már hogy ezzel fenyeget. Szépen akarok szakítani és mondtam neki hogy kifizetem azt a 100.000 különbözetet. Mégis azt mondja nem kapom meg a kocsit. És szakitás után ez az első gondolata én meg magam alatt vagyok
2019. nov. 16. 20:52
 5/60 A kérdező kommentje:
Nö vagyok
2019. nov. 16. 20:52
 6/60 anonim ***** válasza:
95%

akkor szimplán hülye vagy


ő ott bszik ki veled, ahol tud, te meg nem akarod megszivatni?

2019. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a nőket szivathatják így :)
2019. nov. 16. 20:54
 8/60 A kérdező kommentje:
Szarul jött ki mert azt hiszi hogy direkt megvártam amíg a kocsi a nevemre kerül és utána szakítok. De ez nem igaz hetekkel ezelőtt is mondtam neki hogy mi a gondom az anyjáékkal és azt is hogy többet nem megyek csak nem vett komolyan
2019. nov. 16. 20:57
 9/60 anonim ***** válasza:
97%
Feljelented mert ez lopás. Bemész a rendprségre, bejelented, hogy az autódat ellopta az expasid. Nem kell szerénykedni, az exed sem teszi.
2019. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
De tényleg megteheti hogy elveszi a kocsit? A kulcsokat sem rakja ki. És kocsi nélkül nem tudok bemenni dolgozni.
2019. nov. 16. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!