Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legborzasztóbb/...

Mi volt életed legborzasztóbb/legfájdalmasabb eseménye?

Figyelt kérdés
Biztos felmerül most bennetek, hogy miért is kérdezem ezt. Igazából erre nem tudok normális választ adni,egyszerűen érdekel mi történik más emberekkel, még ha nem is ismerem őket. Köszönöm ha valaki megosztja velem/velünk!
2010. júl. 18. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Mikor kiderült hogy a barátom csak azért járt velem mert,aki tetszett neki,nála nem volt

esélye.

2010. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderűlt hogy a szüleim ellenzik hogy együtt legyek a barátommal.Nagyon sok nehéségen megyek át még a mai napig is,mivel azóta is vele vagyok.
2010. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Voltak halál esetek a családomban, és súlyos közúti balesetben is segédkeztem de a legrosszabb az volt, ami lelkileg viselt meg igazán. Amikor az exem közölte, hogy nem akar tovább velem élni, miközben én azt hittem, minden rendben van velünk és épp babát terveztünk, lett is baba, csak nem az én közreműködésemmel. Ez viselt meg eddig a legjobban, mint lelki seb.
2010. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Nekem tavaly volt életem legborzalmasabb és legfájdalmasabb eseménye.Amikor szilveszter napján elmentem a fogorvoshoz ,hogy húzza ki a hátsó rágó fogamat,mert nem akartam,hogy újra kínlódjak vele.A doki beletörte a gyökerét,és pokoli fájdalmas volt..Január 2-án elmentem egy másik fogorvoshoz,hogy segítsen,és nála derült ki,hogy a gyökér alatt gennyes tályog van és majdnem 3 órás fogászati műtéttel tudta kivenni a gyökeret..Én aki elájulok egy injekciós tű látványától..egyszerűen azt hittem már nem bírom tovább és összeszarom magam a fájdalomtól...

Na ezt az ellenségemnek sem kívánnám ha lenne...

2010. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghalt az édesanyám.Ma is emlékszem,milyen hideg és merev volt a drága keze.Soha nem fogom tudni felfogni.
2010. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az apukam,anyukam es az öcsem elvesztese.A masik ,hogy eladtam egy 3 szobas teglalakast,amiben felnöltem, es vettem egy masfelszobas panelt a ciganyok miatt.
2010. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A szeretteim Édesapám,Nagymamám,Nagynéném halála,és,hogy nem tudok segíteni egy rokonomnak aki bajba van,mert nem hagyja,nem hallgat a jó szóra.
2010. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
a szülés. Amire már csak pozitívan tudok gondolni és úgy, hogy az volt életem legcsodála
2010. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

tosabb és legborzasztóbb élménye egyszerre.


(Bocs, meghülyült a touchpad a laptopomon:))

2010. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Kiskutyám elvesztése. Furdal a lelkiimseret, hogy nem voltam elég jó hozzá. És bánt, hogy nem lehet másik kutyám. Párom azért nem akarja, mert a szomszés kutyák barmok. Egyik farkast játszik vonyít egész nap, ha egyedül van, meg amikor sétálunk megugatják. Nekem nagyon rossz, hogy azért, mert más kutyák nincsenek megnevelve rendesen, nincs velük foglalkozva nekem se lehessen. És a kutyám már 10 éve elütötte az autó és nagyon hiányzik. Nagyon szép, mini golden retriever volt. :( Tudom kicsinységnek hangzik, de imádom a kutyákat! Legszívesebben valami kutyanevelési helyen dolgoznék vagy ahol kutya van.
2010. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!